Galaxy S22 satışları çok da iyi gitmiyor

s2222

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un bu yıl içerisinde satışa sunduğu S22 serisi çok da iyi bir satış performansına imza atmıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Galaxy S22 satışları çok da iyi gitmiyor. Akıllı telefon pazarındaki lider isimlerden biri olan Samsung, son çeyreğe ilişkin raporlarını yayınladı. Samsung’un yayınladığı rapora göre S21 satışları pek de beklenildiği gibi gitmiyor.

Bilindiği üzere Samsung her yıl iki farklı amiral gemisi serisi ile karşımıza çıkıyor. S ve z serileri. S serisi yılın ilk çeyreğinde, Z serisi ise yılın son çeyreğinde raflardaki yerini alıyor.

Galaxy S22 FE 2

S serisi ise bu yılın ilk yarısında raflardaki yerini almıştı. Peki yeni S serisi modelinin satışları ne alemde?

Galaxy S22 satışları çok da iyi gitmiyor

Samsung’un açıklandığı son rapora göre S22 satışları pek de beklenildiği gibi gitmiyor. Hatta basit bir karşılaştırma yapacak olursak, önceki S modellerine nazaran S22’nin hayli düşük sayılarda kaldığını söyleyebiliriz.

s22 1

Samsung tarafından yayınlanan rapora göre S22’nin satışları, S21’den, hatta S10’dan bile düşük kalmış durumda.

Güney Koreli şirket önümüzdeki günlerde yeni nesil katlanabilir ekranlı telefon modellerini tanıtacak. Bu serinin Note serisinin yerini alıp almayacağı ise şimdilik netleşmiş değil. Elbette yine de bekleyip göreceğiz.

s22

Eğer Samsung satışları bu şekilde düşmeye devam ederse, Güney Koreli şirket en çok telefon satan şirket unvanını yitirebilir.

DOGE fiyatı önemli oranda artabilir! İşte son yorumlar!