Ana SayfaGenelEthereum fiyatı 3000 doların altında!

Ethereum fiyatı 3000 doların altında!

Hali hazırda Bitcoin’in ardından en büyük coin olan Ethereum, tekrardan 3000 bin doların altına düştü. Peki ETH fiyatı yeni bir ralliye başlayabilir mi? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Ethereum fiyatı 3000 doların altında! Kripto para piyasası şu sıralar zor günler geçiriyor. Ardı ardına gelen olumsuz haberler piyasadaki coinlerin belli bir döngü etrafında kalmasına neden oldu. Pek çok kripto para günlerdir belli aralıklarda gidip geliyor. Nitekim Ethereum da bu coinler arasında.

Ethereum fiyatı

Bu ay içerisinde 3700 dolar seviyesine kadar yükselen fakat direnci kıramayan Ethereum şimdilerde 3000 doların altında seyrediyor.

Ethereum fiyatı

Ethereum fiyatı 3000 doların altında!

Aslında pek çok uzman Ethereum’un yıl içerisinde 6 bin doları göreceğine emin. Fakat önümüzde 8 aylık bir süreç kaldı. Pek çok kişi ETH’nin gerçekten 6 bin dolar seviyesine çıkıp çıkamayacağını merak ediyor. Elbette bunu önümüzdeki süreçte öğrenmiş olacağız.

Ethereum fiyatı

Tabi ki söz konusu kripto para piyasası olduğunda grafiklere ya da analizlere çok fazla bel bağlamamak gerekiyor. Çünkü pek çok grafik ya da analiz fazlasıyla yanıltıcı olabiliyor. O yüzden diğer haberlerde uyardığımız gibi yine dip not geçelim. Bu ve diğer kripto para içeriklerimizdeki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Bir de kaybetmeyi göze alamayacağını miktarlarda parayla kripto para piyasasına girmemenizi tavsiye ederiz. Tabi ki yine de karar sizin.

Kitaplara Ses tüm engelleri kaldırıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting