Epic Games’ten Sınırları Zorlayacak Yeni Oyun

Epic Gamesten Sınırları Zorlayacak Yeni Oyun

Epic Games’in Unreal Engine 4’ten faydalanarak geliştirdiği yeni oyununun, yeni nesil konsolların sınırlarını zorlayacağı belirtiliyor.

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan Gears of War, Microsoft’un Xbox konsollarının da en çok ilgi gören özel oyunlarının başında geliyordu. Bugüne kadarki Gears of War oyunları Epic Games stüdyosu tarafından geliştirildi ama geçtiğimiz aylarda serinin haklarının Microsoft tarafından satın alınmasının ardından, serideki yeni oyunların geliştirilmesi için Black Tusk Studios görevlendirildi.

Unreal-Engine-4

Uzun süredir Gears of War serisiyle meşgul olan Epic Games‘in seriyi devrettikten sonra ne yapacağı bir süredir merak ediliyordu. Stüdyonun Gears of War sonrası çalışmalarıyla ilgili ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı ve anlaşılan o ki Epic Games yine yükseklere oynuyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan stüdyo yöneticisi Tim Sweeney, kendi geliştirdikleri Unreal Engine 4 oyun motorundan faydalanarak, henüz açıklanmamış yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Sweeney’nin açıklamalarına bakılacak olursa, bu yeni oyun hem Sony’nin hem de Microsoft’un yeni nesil konsollarını zorlayacak seviyede olacak.

Lords of the Fallen’dan Yeni Ekran Görüntüleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir