Epic Games Bu Hafta 700 TL’lik Oyunu Ücretsiz Veriyor

Epic Games Store

Her hafta bir ya da iki oyunu ücretsiz hale getirmeye devam eden Epic Games Store’da 700 TL’lik dikkat çekici bir oyun ücretsiz oldu.

Steam gibi PC oyunculuğunu domine eden zorlu bir rakiple mücadele ediyor olmasına rağmen ayakta kalmayı başaran Epic Games, daha fazla oyuncuyu kendi platformuna çekebilmek için zaman zaman dikkat çekici oyunları ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Bu stratejisi sayesinde şu ana kadar çok sayıda oyunseveri platformuna çekmeyi başaran Epic Games, şu sıralar her hafta bir ya da iki farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak veriyor.

Epic Games genelde daha düşük profilli, mütevazı oyunları ücretsiz hale getiriyor olsa da zaman zaman yüksek fiyatlara satılan dikkat çekici oyunları da ücretsiz verebiliyor. Nitekim bu hafta da o haftalardan biri oldu. Epic, normalde 700 TL’ye satılan Marvel’s Midnight Suns’ı kısa bir süreliğine ücretsiz hale getirdi.

Bu oyunu ücretsiz bir şekilde oyun kütüphanenize eklemek için son tarih 13 Haziran 2024, saat 18:00. Bu saatten sonra oyun yerini bir sonraki haftanın ücretsiz oyununa bırakacak. Ama eğer 13 Haziran akşamına kadar bu oyunu kütüphanenize eklerseniz. Marvel’s Midnight Suns kalıcı olarak sizin olacak.

Marvel Midnight Suns yapımı ertelendi!

Marvel’s Midnight Suns’ın Epic’teki tanıtım yazısı şöyle:

Marvel’s Midnight Suns; bir RPG oyununun zengin hikayesini, karakter ilişkilerini, kişiselleştirme ve ilerleme özelliklerini devrim niteliğindeki yeni bir kart tabanlı taktik oyununun taktiksel strateji ve savaş mekanikleriyle birleştiren bir oyun. Marvel Evreni’nin karanlık yüzünde geçen bu macerada dünyanın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehdit olan Lilith ve eski tanrı Chthon’un iblis güçlerine karşı savaşırken efsanevi Marvel Süper Kahramanları ve tehlikeli doğaüstü savaşçılarla yıkılmaz bağlar oluşturacaksınız.

OpenAI Çalışanı: Yapay Zekanın İnsanlığı Yok Etme İhtimali Yüzde 70