En güçlü Android modeli belli oldu!

asus rog phone 7d 2

Android dünyası her geçen gün yeni bir isme daha ev sahipliği yapıyor. Bu sefer karşımıza çıkan isimse ASUS’un merakla beklenen yeni modeli ROG Phone 7D.

En güçlü Android modeli belli oldu! ASUS’un yakında ROG Phone 7 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Seri, muhtemelen ROG Phone 7, 7D ve 7 Ultimate modellerini içerecek. Şimdi ROG Phone 7D, Geekbench veritabanında göründü ve bu gelişme cihazın temel özelliklerini ortaya çıkardı. Yaklaşan model, geçen yılın popüler ismi ROG Phone 6D’nin yerine geçmesi bekleniyor.

asus rog phone 7d 1

Yeni Hyundai KONA

Benchmark platformuna göre, ASUS ROG Phone 7D, model numarası AI_2205D ile listeleniyor. Listelemede anakart kod adı ‘kalama’ görülüyor ve bu, Snapdragon 8 Gen 2’ye karşılık geliyor.

asus rog phone 7d 2

En güçlü Android modeli belli oldu!

Yonga seti toplam sekiz çekirdekten oluşuyor ve üç çekirdek 2.02 GHz, dört çekirdek 2.80 GHz ve birincil çekirdek ise 3.19 GHz hızında çalışıyor. Akıllı telefon, 16GB RAM kapasitesiyle birlikte gelecek ve piyasaya çıkışta daha fazla seçenek sunulması da ihtimal dahilinde. Benchmark veritabanına göre, ROG Phone 7D kutudan çıkar çıkmaz Android 13 işletim sistemiyle gelecek.

asus rog phone 7d

ASUS ROG Phone 7D, Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli test sonuçlarına göre sırasıyla 2.012 ve 5.697 puan alıyor. Geçmiş raporlara göre, ASUS ROG Phone 7 serisinin AMOLED bir ekranla ve 165Hz yenileme hızıyla geleceği söylenmişti. Ancak bu serinin diğer özellikleri hakkında şimdilik başka bir bilginin bulunmadığını da belirtelim. En güçlü Android modeli belli oldu!

Teknoloji dünyasının bankası battı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir