Yeni iPhone modelleri hakkındaki bu iddia çok konuşulacak

iPhone 15 Pro

Apple’a yakınlığıyla bilinen bir duyum kaynağı tarafından ortaya atılan son iddialar oldukça ses getirecek cinsten.

Yeni iPhone modelleri hakkındaki bu iddia çok konuşulacak. AppleiPhone’lar her zaman için dünya genelinde en çok satan akıllı telefonlardan biri olmuştur ve şirket, her iterasyonla cihaza yeni özellikler eklemeye gayret gösterir. Ancak, Apple halen bazı teknoloji ve özelliklerde bazı amiral gemisi Android modellerine göre geri kalmaktadır.

touch id

Çoğu premium Android akıllı telefonu, cihazı kilitlemek için ekrana gömülü biyometrik kimlik doğrulama özelliğiyle birlikte gelirken, Apple henüz böyle bir teknoloji eklemeyi başaramadı ve görünüşe göre yakın zamanda da bunu gerçekleştiremeyecek.

Yeni iPhone modelleri hakkındaki bu iddia çok konuşulacak

Ross Young’un son raporuna göre, Apple, akıllı telefonlarına ekrana gömülü Face ID teknolojisini 2025’e kadar uygulama olasılığı düşük. Bu nedenle, ekran çentiği olmayan iPhone’lar bekliyorsanız, Cupertino merkezli teknoloji devinin ekrana gömülü teknolojiyi yakın zamanda uygulamaya hazır olmadığını belirtmek gerekiyor.

iphone 15

Daha önce, ekrana gömülü Face ID teknolojisine sahip Apple iPhone’un 2024 yılında resmi olarak piyasaya sürülebileceği bildirilmişti, ancak sensörle ilgili sorunlar nedeniyle bu sürenin ileriye kaydırıldığı görünüyor. Önerilen yeni süre takvimi doğruysa, Apple iPhone 17 serisi, Face ID bileşenlerinin ekrana gizlendiği ilk serisi olacak.

Apple daha pahalı bir iPhone 'Ultra' üzerinde çalışıyor

Apple, iPhone’lara ekrana gömülü Face ID teknolojisini eklediğinde bile, telefonun ön yüz kamerası sensörleri için bir deliğe sahip olacağı söyleniyor. Akıllı telefonlarda büyük değişiklikler beklerken, şirketin yeni teknolojileri uyguladığı iPhone’un tasarımında neler olacağı hakkında spekülasyon yapmak için henüz çok erken. Yeni iPhone modelleri hakkındaki bu iddia çok konuşulacak.

The Last of Us yeniden en çok satanlar listesinde


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir