Ana SayfaKripto ParaKripto paralarda çok kazandıranlar bu hafta hangileri oldu ( 25 Nisan -...

Kripto paralarda çok kazandıranlar bu hafta hangileri oldu ( 25 Nisan – 3 Mayıs)

Kripto paralarda çok kazandıranlar sürekli olarak değişiyor. Ancak boğa sezonunda olduğumuz şu dönemlerde çok ciddi değişimler bizi bekliyor. Hadi gelin detaylara birlikte bakalım.

Bitcoin tarafından liderlik edilen kripto paralarda çok kazandıranlar yine çok konuşuldu. Elbette kaybettiren bazı kripto para varlıkları oldu. Ancak önemli bir bölümünün kazandırdığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz haftalarda yaşanan sert düşüşten sonra böyle bir yükseliş geleceği az ya da çok bekleniyordu.

Bu hafta yükseliş kazanan kripto paralar içerisinde en çok göze çarpan Öncelikle BAKE coin oldu. Bu hafta yaklaşık olarak 5 kat yükseliş yakaladı. Onun hemen ardından FTM coin yine sert bir yükseliş yakalayanlar içerisinde yer aldı. Bu haftaki değişimi yüzde 166,93 oldu.

Kripto para dünyasında değişimler hızlı yaşanıyor

Hacmi giderek artan kripto para dünyasında çok kazandıranlar içerisinde ismi pek bilinmeyenler de yer alıyor. Mesela OKB coin yine en fazla kazanç sağlayan kripto paralar arasında bulunuyor. Bu hafta yaklaşık olarak yüzde 128,21 oranında değer kazandı.

Kripto paralarda çok kazandıranlar

Birçok kişinin az ya da çok duyduğu MATIC isimli kripto para birimi yüzde 101,58 oranında artış yakaladı. Bu kripto para biriminden böyle bir Yükseliş yakalayacağı bir süredir konuşuluyordu. WAVES coin değer kazanan kripto para birimleri arasında pek yükselmeyeni oldu. Bu hafta yaklaşık olarak yüzde 67,62 oranında artış yakaladı.

Kripto para piyasasında yeni vurgun!

Son olarak XVS coin yükselişinden bahsedelim bu kripto para birimi sadece bu hafta içerisinde yüzde 59,61 oranında yükseldi. Tüm bu senaryoya bakıldığında hem ismi bilinenlerin hem de adı bugüne kadar pek duyulmayanların çok sert yükselişler yakaladığı görülüyor. Peki sizin favori kripto paranız hangisi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting