En beğenilen Netflix filmi bakın hangisi oldu: Liste çok fena

Netflix çalışanları şirkete karşı suçlamalarda bulunuyor

En beğenilen Netflix filmi kullanıcıları şaşırttı. Bu hafta hem Türkiye’de hem de dünyada ilginç bir sıralama oluştu. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen Tüm detaylara birlikte bakalım.

Bu haftanın en beğenilen Netflix filmi dünya çapında başarı elde etti. Dünyanın en popüler online dizi ve film platformları içerisinde yer alan Netflix, sürekli olarak yeni içerikler sunuyor. Böylece izleyiciler neredeyse her zaman yeni içerikleri izleme imkanı buluyor. Bunlardan bazıları diğerlerine göre biraz daha fazla izleniyor.

Hem dünyada hem de Türkiye’de bir sıralama yapmak mümkün. Netflix platformunda bu hafta en fazla izlenen film Red Notice oldu. Bu filmin Türkiye’de en çok izlenen film olarak karşımıza çıkması aslında bir noktada başarılı bir yapım olduğunu gösteriyor. Son derece eğlenceli bir film olmasına rağmen IMDb puanı oldukça düşük.

En beğenilen Netflix filmi Red Notice

Netflix platformunda oldukça büyük bir beğeni kazanmayı Başaran Red Notice filmi aksiyon ve macera karışımı olarak biliniyor. IMDb puanı 6,4 olmakla birlikte en iyi çıkış yapan film ünvanı kazandığını söyleyebiliriz. Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Gal Gadot gibi son derece başarılı oyuncular filmde yer alıyor.

En beğenilen Netflix filmi

Dünya listesine bomba gibi düşmeyi başaran Beni Çok Sev ilginç bir konuyu ele alıyor. Netflix platformunda yayınlanan bu filmde Sarp Akkaya ve Songül Öden oynuyor. Dram türünde olan bu filmde bir mahkum kızıyla yeniden görüşüp kendisini affettirmeye çalışıyor. Ancak son derece trajik bazı gerçekler ile karşılaşıyor. En beğenilen Netflix filmi listesinde bu yapımın da yer aldığını görüyoruz.

Netflix, ‘Arcane’ için ikinci sezon onayını verdi

Arcane: Sezon 1, Tiger Kin2, Narcos: Mexico: Sezon 3 ve Maid ise en çok beğenilen diziler arasında yer alıyor. Peki sizin en favori Netflix film ve diziniz hangileri?