Ana SayfaGenelElon Musk Twitter CEO'sunu açık oturumda yüzleşmeye çağırdı

Elon Musk Twitter CEO’sunu açık oturumda yüzleşmeye çağırdı

Elon Musk Twitter CEO’su Parag Agrawal’ı sahte hesaplar konusunda gerçekleri tartışmak için açık oturumda yüzleşmeye çağırdı.

Elon Musk Twitter’ı satın almak için 44 milyar dolarlık bir teklif yaptığında, bütün yıl teknoloji dünyasının gündemini meşgul edecek bir mevzunun fitilini yakmış oldu. Haftalarca Elon Musk’ın bu anlaşmayı tamamlayıp tamamlamayacağı, tamamlarsa Twitter’ın geleceğinin nasıl olacağı konuşuldu. Musk sonunda bu anlaşmadan caydı ama bu kez de Twitter Musk’ın peşine düştü ve taahhütte bulunduktan sonra anlaşmayı tamamlamadığı için Musk’a dava açtı. Önümüzdeki günlerde başlayacak bu dava için bekleyiş sürerken, Musk cephesinden de salvolar gelmeye devam ediyor.

Daha birkaç gün önce Twitter yönetimini sahtekârlıkla suçlayan Elon Musk, bu kez de Twitter CEO’sunu açık oturuma çağırdı.

Twitter, Elon Musk'a dava açmaya hazırlanıyor

Twitter hesabından bir paylaşım yapan Elon Musk Twitter CEO’su Parag Agrawal’ı birlikte halka bir açık oturuma katılmaya ve bu açık oturumda Twitter’daki bot hesapların gerçek oranını konuşmaya davet etti. Aslında bu bir davetten ziyade açık bir meydan okuma. Çünkü Musk, Parag Agrawal’ı çağırırken davet anlamına gelen “invate” ifadesini değil, meydan okuma anlamına gelen “challenge” ifadesini kullandı.

Twitter’a yakın bir kaynak tarafından paylaşılan bilgilere göre Parag Agrawal, kesinlikle böyle bir açık oturuma katılmayacak. Ancak Agrawal önümüzdeki günlerde istemeden de olsa Musk ile karşı karşıya gelebilir. Çünkü yakında başlayacak davada her iki ismin de kürsüye çıkması bekleniyor ve Musk tarafının sahte hesap konusunu gündeme getireceğine şüphe yok.

Netflix oyunlarını oynayan yok

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting