Ana SayfaGenelWhatsApp yeni mesaj silme özelliğini test ediyor

WhatsApp yeni mesaj silme özelliğini test ediyor

WhatsApp, mesajlaşma servisi için yeni bir güncelleme getiriyor. Kullanıcılara daha önce gönderilmiş mesajları silmek için daha uzun bir süre sunacak.

Şimdi, iki günden biraz daha uzun bir süre önce gönderilen mesajları temel olarak silebilirsiniz. Farkında olmayanlar için, Herkes için Sil seçeneği genellikle bir saatten biraz fazla çalışır, ancak süre daha da uzatılmıştır. 

Önceden, bu silme seçeneği bir saat, sekiz dakika ve on altı saniye ile sınırlıydı. Ve şimdi, Herkes İçin Sil seçeneği 2 gün ve 12 saatten daha uzun bir süre kullanılabilir olacak. Böylece, mesajınızı yine de kaldırabilir ve yerine “Bu mesaj silindi” yazabilirsiniz.

WhatsApp

Sosyal medya devi bu güncellemeyi bugün erken saatlerde (9 Ağustos 2022) duyurdu. Bir mesajı silmek için, silmek istediğiniz mesajı basılı tutun ve ardından Sil > Herkes için Sil’i seçin. Ancak, bu işlevin amaçlandığı gibi çalışması için hem göndericinin hem de alıcının WhatsApp’ın en son sürümünde olması gerektiğini unutmayın. Bu özellik ilk olarak geçen ay iOS platformunda test edilirken keşfedildi. Bakalım yeniliğin kullanılabilirliği konusunda sıkıntılar yaşanacak mı ve tam olarak ne zaman entegre olmuş olacak.

Chromebook ve tablet satışları dünya çapında düşmeye devam ediyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting