Ana Sayfa Genel Elder Scroll's 6 için çok heyecan yapmayın

Elder Scroll’s 6 için çok heyecan yapmayın

Bethesda’nın efsanevi RPG serisi Elder Scroll’s için son oyun 9 sene önce piyasaya çıkmıştı. Peki serinin altıncı oyunu ne zaman piyasaya çıkacak?

Bethesda 10 yıla yaklaşan özlemin ardından Elder Scroll’s 6 için heyecanlı bekleyiş içinde olanları üzecek bir haber verdi. Dev oyun yapımcısı yeni oyunun geliştirilmesine başlandığını ancak detayların açıklanmasına daha yıllar olduğunu hatırlattı.

Elder Scroll’s 6 için hala bir görsel yok

Böylece oyunu bekleme süremizin 10 seneyi aşacağı da anlaşılmış oldu. Bethesda, 2014’te MMORPG türündeki Elder Scroll’s Online oyununu yayınladığı için, serinin altıncı oyunu üzerine odaklanmaya zaman bulamamıştı.

Serinin online MMORPG oyunu da büyük başarıyla devam etse de online oyundaki aylık ödemeler, farklı yeteneklere ve imkanlara sahip olmak için değişik abonelik seçenekleri gibi detaylar, oyuncuların tadını kaçırıyor. Ayrıca, single player oyundaki senaryo zenginliği, PVP odaklı bir MMORPG’de öne çıkamıyor. Dolayısyla, serinin fanatikleri için yeni oyun büyük önem taşıyor.

Bethesda, Starfield ismini verdiği diğer yeni oyunun duyurusunu da 2 sene önce yapmıştı. Ancak bu sürede yeni bir MMORPG olan Fallout 76’ya da odaklandığı için, Elder Scrolls’u ikinci plana bıraktığı düşünülüyor.

Füzyon Reaktörleri ile enerji sorunu ortadan kalkacak!

Aradan geçen iki yılda hala herhangi bir konsept, ekran görüntüsü, merak uyandırabilecek bir promosyon videosu bil hazırlanmaması, oyunun ikinci plana itildiği şüphesini güçlendiriyor.

elder scrolls 6

25 yaşına giren Elder Scrolls oyun serisi, video oyun dünyasının en zengin içeriğe sahip RPG dünyalarından biri olarak kabul ediliyor. 25 yıl önceki ilk oyunlarında, oyun dünyasının İngiltere’den büyük olması ve içinde milyonlarca NPC’nin bulunması, o zamanki oyun teknolojisi içinde büyük bir devrim olarak nitelenmişti.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting