Dünyanın en zengin insanı yine değişti!

Elon Musk ve Zuckerberg kafes kavgası yalan oldu

Twitter’ın ve daha pek çok dikkat çeken şirketin sahibi Elon Musk, kısa bir aranın ardından bir kez daha dünyanın en zengin insanı unvanını ele geçirdi.

Dünyanın en zengin insanı yine değişti! Elon Musk son zamanlarda oldukça zor günlerden geçiyor. Bir taraftan Twitter’ı kafasındaki gibi bir şekle sokabilmek için elinden geleni yapan ünlü milyarder, diğer taraftan ise kaçan kullanıcı ve sponsorlarını geri getirmenin yollarını arıyor. Ancak mevcut politikalarıyla bu oldukça zor gibi görünüyor.

Elon Musk

Nitekim geçtiğimiz saatlerde Twitter’ın bir kez daha işten çıkartma haberleriyle gündeme geldiğini biliyoruz. Ancak bu taraflarda ne olursa olsun, iş genel servete geldiğinde hala Elon Musk’ın eline su dökebilecek biri yok gibi görünüyor. Nitekim efsane isim bir kez daha dünyanın en zengin insanları listesindeki liderlik koltuğunu ele geçirmiş oldu.

Elon Musk etkisi

Dünyanın en zengin insanı yine değişti!

Aslında hakkını yemeyelim, Bernard Arnault kısa bir zaman için dünyanın en zengin insanı unvanına sahip olabildi ancak mekanın sahibi yani Elon Musk geri geldi. Yapılan son araştırmaya göre Elon Musk’ın bilinen serveti 187 milyar dolar seviyesinde.

Twitter çalışanından şaşırtıcı Elon Musk açıklaması

İkinci sıraya gerileyen Bernard Arnaut’un serveti 185 milyar dolar civarındayken üçüncü sırada olan Jefff Bezos’ın kişisel servetinin toplam değeri 117 milyar dolar olarak ölçülmüş. Bir zamanların en zengin insanı olan hatta adı dilden dile dolaşa dolaşa birçok farklı kültürde atasözü niteliğine bürünen Bill Gates ise toplamda 114 milyar dolarlık bir servete sahip.

GTA 6 çıkış tarihi netleşmeye başladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir