GTA 6 çıkış tarihi netleşmeye başladı

gta 6

Serinin yeni oyununu merakla bekleyen oyunseverler, “GTA 6’nın çıkış tarihi netleşmeye başlıyor” haberleriyle birlikte neye uğradıklarını şaşırdılar.

GTA 6 çıkış tarihi netleşmeye başladı. Rockstar Games’in çok beklenen oyunu Grand Theft Auto 6, spekülasyon ve söylentilerin konusu oldu. Şirket oyun üzerinde çalıştıklarını doğrulasa da, resmi bir duyuru veya fragman yayınlamadılar. Ancak geçtiğimiz yıl, şirket gelecek oyunla ilgili bazı detayları ortaya çıkaran bir dizi sızıntıyla karşılaştı.

gta 6

Rockstar, sızıntıların gerçekliğini doğrulasa da, bunların erken çalışmalar temelinde olduğunu ve final ürününün farklı olabileceğini belirtti. Bu nedenle hayranlar, şirketten resmi bir duyuru bekliyorlar. Ünlü gazeteci Tom Henderson’a göre, GTA 6 için resmi duyuru 2023’te yapılacak. Henderson, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir yayında, oyunun duyurusunun “tüm zamanların en büyük oyun duyurusu” olacağını iddia etti.

gta 6

GTA 6 çıkış tarihi netleşmeye başladı

Henderson’ın tahmini, oyunun 2025’ten önce piyasaya sürülmeyeceği beklentisiyle örtüşüyor. Bu, şirketin oyunu resmi olarak piyasaya sürmeden önce tanıtım ve pazarlama için yeterli zamanı olacaktır. Ayrıca, resmi bir duyuru hayranlara, oyunun hikayesi, karakterleri ve oynanışı dahil olmak üzere neler bekleyebileceklerine dair bir bakış sunacaktır.

gta 6

Grand Theft Auto V’nin başarısıyla (dünya genelinde 150 milyondan fazla satış) GTA 6 için beklentiler anlaşılır derecede yüksek. Serinin hayranları, Rockstar’ın gelecek oyun için nelerin hazırlandığını görmek için sabırsızlanıyorlar. GTA 6‘nın resmi duyurusu için bekleyiş devam ederken, şirketin hayranlarına ne gibi sürprizler hazırladığı merakla bekleniyor.

Elon Musk kendi “sansürsüz” ChatGPT’sini geliştiriyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir