Ana SayfaGenelDoctor Strange, Avengers'ın yeni lideri olabilir

Doctor Strange, Avengers’ın yeni lideri olabilir

Benedict Cumberbatch, Marvel Sinema Evreninde Avengers’ın yeni liderinin Doctor Strange olabileceğini dile getirdi. 2016 yılında Scott Derrickson’ın aynı adlı filminde tanıtılan Cumberbatch’in Doctor Strange’i, rol aldığı beş yıl içinde MCU üzerinde oldukça etkili oldu. İşte detaylar.

Doctor Strange seriye daha fazla sihir ve mistisizm getirmekten sorumlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda iki bölümlük Infinity Saga capper Infinity War ve Endgame’de Avengers’ın Thanos’u yenmesine yardım etmede önemli bir rol oynadı. Olası tüm geleceğe bakarak ve kazandıkları kesin yolu bularak, evrendeki tüm canlı organizmaların yarısını geri getirmeye yardımcı oldu. Şimdi ise karakter 4. Aşamada daha da büyük şeyler için hazırlanıyor. Birçok kişi karakterin Marvel’in ilk Disney+ serisi WandaVision’da karşımıza çıkacağını düşünürken, Doctor Strange, bu Aralık ayında Spider-Man: No Way Home’da göründü. Karakter, Tony Stark’ın açık bıraktığı akıl hocası rolünü dolduracak.

Doctor Strange, Avengers'ın yeni lideri olabilir

Cumberbatch Variety ile yaptığı bir röportajda karakterin geleceği hakkında konuştu. Cumberbatch sadece beş yıl önce tanıtılmasına rağmen Doctor Strange’in MCU’nun en kıdemli üyelerinden haline geldiğini söyledi. Güçlerinin enginliği ve zekası sayesinde Doctor Strange kesinlikle Avengers’ın yeni lideri için potansiyel bir aday gibi görünüyor. Ancak Avengers’ın lideri olmak için, Doctor Strange’in bir sonraki Thanos düzeyindeki tehdidi yenmeye tamamen hazır olması gerekiyor. Lider olur mu bilinmez ama Marvel hayranlarının gönlünü fethetti diyebiliriz.

- Reklam -

Mars’ta piramitler ortaya çıkmak üzere: Bilim insanları antik yaşam keşfetti

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting