Destiny, Halo Hayranlarını Memnun Etmeyi Amaçlıyor

Destiny Halo Hayranlarını Memnun Etmeyi Amaçlıyor

Destiny hakkında açıklamalarda bulunan Bungie stüdyosu, oyunun hem yeni kullanıcıları hem de Halo hayranlarını memnun edeceğinin sözünü verdi.

Oyun dünyasının en popüler FPS serilerinin başında gelen ve artık kendi hayran kitlesini oluşturmayı başaran Halo serisinin yapımından sorumlu olan Bungie stüdyosu, bugünlerde yeni oyunları Destiny‘nin yapımıyla meşgul. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamayla tüm zamanların en pahalı oyunu olabileceği açıklanan Destiny için oyunseverlerin meraklı bekleyişi sürerken, Bungie de büyük yatırım yaptığı bu oyununu en iyi şekilde tanıtabilmek için çalışmalarına devam ediyor.

Destny_DG

Yıllar içinde Xbox‘ın en önemli oyunları haline gelen Halo serisini Microsoft’a devrettikten sonra Destiny üzerinde yoğunlaşan Bungie stüdyosu, oyunseverlerin yeni oyunları hakkında kendilerine yönelttiği soruları cevapladı. Destiny‘le birlikte yeni bir sayfa açtıklarına vurgu yapan stüdyo, yeni oyunların kendileri için yeni nesile geçiş anlamına geldiğini açıkladı. Oyunun sadece Halo hayranlarına değil tüm oyunseverlere hitap ettiğini belirten stüdyo, bununla birlikte Halo hayranlarının da yeni oyundan oldukça memnun kalacağına inanıyor. Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 ve PlayStation 4’e yönelik olarak hazırlanan Destiny, 9 Eylül 2014’te dünya genelinde satışa sunulacak.

Red Dead Redemption Sonunda PC’ye Taşınıyor