Destiny 2 Beklendiği Kadar Çabuk Çıkmayabilir

Destiny 2 Beklendiği Kadar Çabuk Çıkmayabilir

Eylül ayında piyasaya sürülecek olan Destiny hakkında açıklamalarda bulunan Bungie, Destiny 2’nin beklendiği kadar çabuk çıkmayabileceğini belirtti.

Oyun dünyasının en başarılı serileri arasında yer alan Halo serisinin yapımından sorumlu olan Bungie stüdyosu tarafından geliştirilen Destiny, duyurulduğu ilk günden beri oyun dünyasının ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu yılın da en merak edilen oyunları arasında yer alan Destiny, hem oyunseverlere vadettiği eşsiz online FPS deneyimi hem de son yılların en büyük projelerinden biri olması sebebiyle büyük beklentileri de beraberinde getirmiş durumda.

Destiny_DG

Beta versiyonu dün PlayStation 3 ve PlayStation 4 kullanıcılarına sunulan Destiny‘nin piyasaya sürülmesine henüz aylar var. Ancak şimdiden oyunun geleceği ve devam oyunları hakkında konuşulmaya başlandı. Serinin geleceği ve Destiny 2 hakkında açıklamalarda bulunan Bungie yetkilisi David Dague, Destiny‘i 10 yıllık bir online deneyim sunabilecek bir proje olarak değerlendirdiklerini belirtti. Bu yüzden stüdyonun devam oyunları konusunda aceleci davranmayacağının sinyallerini veren Dague, Destiny 2‘nin hayata geçirebilmek için öncelikle ilk oyunda bunu hak etmeleri gerektiğini belirtti.

Titanfall: Frontier’s Edge’den İlk Görüntüler