Deadpool 3 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı


2016 yılında gösterime giren ve 783 milyon dolarlık hasılatıyla muazzam bir başarı elde eden Deadpool’un 3. filmi hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. İşte Ryan Reynolds’un Deadpool 3 hakkındaki düşünceleri.

Marvel’ın anti süper kahramanlarından biri olan Deadpool solo filmiyle seyircilerin karşısına çıkmıştı. Sürpriz bir şekilde 783 milyon dolarlık gişe başarısına imza atan Deadpool’un devam filmi de fazla gecikmedi. 28 Mayıs’ta gösterime girecek olan filmin galasında konuşan Ryan Reynolds, Deadpool 3 hakkında da bazı ipuçları verdi.

Deadpool 3 için Wolverine dopingi

Bilindiği üzere Deadpool karakteri ilk olarak Wolverine’in hikayesine odaklanan bir X-Men filminde görünmüştü. Nitekim, sonrasında çıkan solo filmde de Wolverine karakterine pek çok gönderme mevcuttu.

Ryan Renynolds, izleyiciler kadar kendisinin de Wolverine ile aynı film içerisinde yer almak istediğini açıkladı. Bunun Deadpool 3 ile olmasını isteyen Reynolds, şartların olgunlaşması için biraz daha beklemek gerektiğini belirtti.

Reynolds’a göre Wolverine karakterinin Deadpool 3 filminde olup olmaması tamamen Hugh Jackman’a kalmış birşey. Dolayısıyla bu konuşmalardan ünlü aktöre yeni Deadpool filmi için teklif gittiği düşüncesine kapılmamız normal olacaktır.

Bu arada Deadpool 2’nin yönetmeni David Leitch de konu ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. Leithc, üçüncü film öncesinde X-Force filminin çekilebileceğini belirtti. Zaten bu son zamanlarda sıkça dile getirilen bir konu. Bakalım Deadpool 2, beklentileri ne derece karşılayabilecek.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin