Deadpool 2 Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı, Taze Taze İzleyin!

Deadpool 2 Filmi

2017 yılının başlarında Deadpool 2 filmi için 20th Century Fox tarafından bir fragman yayınlanmıştı. Filmin vizyona girmesine 6 ay kala yeni bir fragman daha yayınlandı.

Deadpool 2 filmi için yeni fragmanı aşağıdaki Youtube bağlantısı üzerinden izleyebilirsiniz. Kahramanımız Wade Wilson eskilerden tanıdığımız ressam Bob tarzında yeni fragmanın ilk saniyelerinde yer alıyor. Fragmanın sonuna doğru ise Deadpool 2’den güzel görüntüler bulunmakta. Deadpool 2‘nin 1 Haziran 2018 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Aktör Ryan Reynolds‘un hayat verdiği kahraman Deadpool olarak yine beyaz perdelere geri dönecek. Deadpool’un ilk filminden birkaç karakter de yine Deadpool 2 filmi içerisinde sahne alacak. Ayrıca Josh Brolin’in hayat verdiği Cable (Deadpool değil MCU’nun bir parçası olan Brolin, yakında çıkan Avengers filmininden Cable), Zazie Beetz’de Domino karakterine can verecek.

 

Deadpool 2 filminin yönetmeni eski bölümde olduğu gibi Tim Miller değil. Fakat senaryo yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick aynı. Filmin tonunun devam filmini Deadpool olarak devam edeceği kesin gibi.

 

Deadpool 2 Filmi Fragman “Wet on Wet”

>> iPhone X Ön Sipariş Süresi 2 – 3 Haftaya Düştü

Deadpool 2 Filmi