Cyberpunk 2077 yeni güncelleme ile tamamen toparlandı

Cyberpunk 2077 genişlemesi 2023'te geliyor

Oyun dünyasının en çok beklenen yapımlarından biriyken, piyasaya sürülmesinin ardından tam bir hayal kırıklığına dönüşen Cyberpunk 2077 ile oyuncuların arası yavaş yavaş düzeliyor gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077 yeni güncelleme ile tamamen toparlandı. Bazı oyunlar çok büyük bir beklentiyle piyasaya sürülmesine rağmen son derece başarısız olabilirlerken, bazıları ise hiç adı sanı ve hatta reklamı bile duyulmamışken olağanüstü başarılara imza atabilmekteler. İşte Cyberpunk 2077’yi birinci kategoriye sokmak mümkün. Öyle ki oyun daha ilk defa isminin telaffuz edildiği günden itibaren büyük bir fenomen haline gelmiş ve çıkış tarihi için adeta gün sayılır olmuştu.

Cyberpunk 2077 hayranlarına kötü haber

Bununla birlikte piyasaya sürüldüğü günden itibaren yakasını bir türlü sorunlardan kurtaramayan oyun, kısa süre içerisinde oyuncularını bezdirmiş ve hatalar yüzünden oynanamaz hale geldiği eleştirilerinin muhatabı olmuştu.

cyberpunk edgerunners 2

Cyberpunk 2077 yeni güncelleme ile tamamen toparlandı

Ancak CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve 2020 yılında satışa sunulan bu oyun için, ekip sıkı çalışmalarına devam ederek hataları büyük ölçüde ortadan kaldırmayı başardı. Sonuç mu? Tabi ki Steam’in en çok satılan oyunlar listesinde ilk 10!

Cyberpunk 2077 için merakla beklenen yama yayınlandı

Gelen son bilgilere göre, artık Cyberpunk 2077 oyuncuları bu maceraya verdikleri şanstan pişman değiller. Tabi böyle olunca da oyunu satın alanların sayısı günden güne artıyor. Açıklanan son “en çok satılanlar” listesine baktığımız zaman, Cyberpunk 2077’nin ilk 10 içerisinde yer aldığını görüyoruz. Tabi burada önemli olan şey, oyunun bu listede geçici mi yoksa kalıcı mı olduğu. İşte onu da önümüzdeki haftalarda açıklanacak yeni listelerle anlayacağız.

The Rings of Power 2. sezon çekimlerine başlandı