Ana SayfaGenelCyberpunk 2077 için beklenen yama yayınlandı

Cyberpunk 2077 için beklenen yama yayınlandı

CD Projekt RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 için merakla beklenen yama sonunda yayınlandı. İşte konunun detayları.

CD Projekt RED imzası taşıyan Cyberpunk 2077 yılın oyunu olacakken, yılın en büyük hayal kırıklığı yaşatan yapımı olmuştu. Oyun çıktığından beri belki onlarca yama yayınlandı. Fakat yayınlanan yamaların hiç biri çare olmadı.

Bu yamalar çare olmayınca gözler CD Projekt RED tarafından çıkarılacak 1.23 yamasına çevrilmişti. Bu devasa yama sonunda yayınlandı.

1.23 güncellemesi animasyonlar, kullanıcı arayüzü, sahne, fizik ve oyun sistemlerinde çok sayıda kilitlenme düzeltmesini içeriyor. Ayrıca çeşitli sistemlerde bellek optimizasyonları ve bellek yönetimi iyileştirmelerini de içeriyor.

Cyberpunk 2077 için beklenen yama yayınlandı

Peki bu yama oyuna tam anlamıyla ilaç olabiliyor mu? Tabi ki hayır. Yani temele baktığımızda yine oyunun tamamen sorunsuz bir hale geldiğini söyleyemeyiz.

Elbette bazı hatalar düzeltildi. Fakat hataların tamamı giderilebilmiş değil. Özellikle de oyunu konsolda oynuyorsanız. Güncelleme sonrasında da çeşitli donmalar kasmalar göze çarpıyor. Ayrıca zaman zaman saçma bir şekilde oyundan atmalarla da karşılaşabiliyorsunuz.

Yamayı uyguladıktan sonra buglar ya da oyun içerisindeki anlamsız donmalar son bulmuyor. Örneğin bir görev esnasında karşınızdaki yapay zeka donup kalabiliyor. Kapısı açması gerekirken anlamsız bir şekilde yüzünüze bakıp duruyor.

Bu tarz hatalar ne zaman tam olarak düzeltilir bilemiyoruz. Fakat Cyberpunk 2077 gerçekten de çok sorunlu bir oyun.

Madenciler ekran kartı kullanımında rekor kırıyor: Yakında ekran kartları tükenecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting