Ana sayfa Genel Cyberpunk 2077 final aşamasına geldi

Cyberpunk 2077 final aşamasına geldi

Şüphesiz 2020 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 tamamlanmaya çok yakın. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

The Witcher serisinin yaratıcısı olan CD Projekt Red hayli uzun bir süredir yeni projesi ile meşgul. Hatırlanacağı üzere yapımcı ekip Cyberpunk 2077 üzerinde çalışmaya başladığını çok öncesinde açıklamıştı. Hatta bu açıklama yapılalı o kadar uzun bir süre oldu ki pek çok kişi oyundan ümidini kesmişti.

Fakat geçtiğimiz yıl CD Projekt Red bu alevi tekrardan harladı. Oyunda önemli bir ilerleme kaydettiklerini açıklayan yapımcı ekip, ilk somut paylaşımları ise 2019 içerisinde gerçekleşen etkinliklerde yaptı. E3, GamesCom ve benzeri fuarlarda boy gösteren CD Projekt Red yaptığı sunumlarla Cyberpunk 2077’den olan beklentileri daha da arttırmıştı.

Eğer büyük bir aksilik yaşanmazsa 16 Nisan’da raflardaki yerini alacak olan yapımın tamamlanmaya çok yakın olduğu açıklandı.

2019 3. Çeyreğine ait finansal raporunu açıklayan CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 hakkında da bilgilendirmede bulundu. Oyunun final aşamasını geldiğini vurgulayan stüdyo, planlanan çıkış tarihinde oyunun raflardaki yerini alacağını belirtti.

Google Stadia oyun sektörünün geleceği olacak

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler