Ana SayfaGenelCyberpunk 2077 çıkış tarihi hala net değil

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi hala net değil

Kısa bir süre önce Gold sürüme ulaşan Cyberpunk 2077 buna rağmen ertelenmişti. Peki Cyberpunk 2077 çıkış tarihi gerçekten de 2020’de mi olacak?

2020’nin en çok beklenen oyunlarından biri olan CyberPunk 2077 şimdiye kadar defalarca ertelenmişti. Son olarak oyunun çıkış tarihi olarak 19 Kasım işaret edilmiş ve oyunun Gold sürüme ulaştığı duyurulmuştu.

Oyun Gold sürüme ulaştığı için kimse yeni bir ertelenme haberi beklemiyordu. Yani genel kanı oyunun 19 Kasım’da raflardaki yerini alacağı yönündeydi. Fakat öyle olmadı. Geçtiğimiz gün CD Projekt RED ekibi sürpriz bir şekilde CyberPunk 2077’nin 10 Aralık’a ertelendiğini açıkladı.

Peki şimdi ne olacak? Oyun gerçekten de 10 Aralık’ta çıkacak mı? Açıkçası işin bu kısmı da biraz sıkıntılı.

Cyberpunk 2077 çizgi romanı

CyberPunk 2077 çıkış tarihi yine ertelenebilir

Geçtiğimiz günlerde CD Projekt RED CEO’su Adam Kicinski’ye Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi ile ilgili bir soru yöneltildi. Oyun 10 Aralık’ta kesin çıkacak mı sorusuna Kicinski’nin yanıtı “sanırım evet” oldu. Yani CD Projekt RED CEO’su oyun 10 Aralık’ta kesin çıkacak diyemiyor.

Açıkçası Gold statüsüne ulaşmış bir oyunun neden ertelendiği de başka bir soru işareti. Belki de CD Projekt RED oyunun çıkışını yeni nesil konsolların sonrasına taşımak istemiştir. En azından bu geçerli bir sebep olarak lanse edilebilir. Bunun dışında da aklımıza başka bir neden gelmiyor.

CoD Black Ops sistem gereksinimleri nihayet belli oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting