Ana SayfaGenelCD Projekt RED Witcher 4 hakkında konuştu

CD Projekt RED Witcher 4 hakkında konuştu

RPG oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Witcher’ın yeni oyununa dair ilk açıklama geldi. CD Projekt RED Witcher 4 hakkında konuştu. İşte detaylar.

Oyun sektöründeki önemli isimlerden biri olan CD Projekt RED bu yıl içerisinde satışa sunduğu Cyberpunk 2077 ile büyük hayal kırıklığı yarattı. Bu hayal kırıklığının en büyük nedenlerinden birisi de 2015’te satışa çıkan The Witcher 3 Wild Hunt oyunuydu. The Witcher 3 o kadar iyi bir yapımdı ki Cyberpunk 2077’den olan beklentileri de önemli oranda yükseltti.

Dolayısıyla CD Projekt RED fena patladı. Cyberpunk 2077 pek çoklarına göre yılın oyunu olacakken, yılın balonu oldu.

Cyberpunk 2077 fiyaskosundan sonra gözler birkez daha The Witcher serisine çevrildi. Geçtiğimiz gün CD Projekt RED The Witcher serisinin devam oyunuyla ilgili bir açıklamada bulundu.

CD Projekt RED Witcher 4 hakkında konuştu

Şirket yetkilileri önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan WitcherCon hakkında konuştular. Son dönemde bazı mecralarda yeni Witcher oyununun bu etkinlikte tanıtılacağına dair söylentiler mevcuttu. Sonuç olarak bu söylentiler CD Projekt RED yetkilileri tarafından yalanlandı. Yani The Witcher 4’ün bu etkinlikte tanıtılmayacağı net bir dille ifade edilmiş oldu.

Açıkçası kısa bir sürede The Witcher 4’ün gelmesi pek de olası görünmüyor. Malum CD Projekt RED ekibi hala Cyberpunk 2077’deki hataları düzeltmekle meşgul. Nitekim bu durum hayli zaman alacaktır. Yine de bekleyip göreceğiz.

Sosyal medya platformlarında çıplak video ve fotoğraflar dava konusu oluyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting