Ana SayfaGenelCyberpunk 2077 haritası The Witcher 3’ten küçük olacak!

Cyberpunk 2077 haritası The Witcher 3’ten küçük olacak!

The Witcher 3 Wild Hunt’ın geliştiricisi CD Projekt Red imzasını taşıyan Cyberpunk 2077 hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki ayrıntılar.

Son dönemde RPG oyunlarının hayli popüler olduğu söylenebilir. Fakat bu oyunlar arasında öyle bir isim var ki 7’den 70’e geniş kitlelere ulaşmış durumda. Evet The Witcher 3 Wild Hunt’tan bahsediyoruz. Satışa çıktığı dönemde pek çok otorite tarafından yılın en iyi oyunu seçilen The Witcher 3, devasa haritası, atmosferi ve hikayesi ile oyun severleri kendisine hayran bırakmıştı. İşte böylesine muazzam bir oyunu geliştiren stüdyo şimdilerde yeni bir yapım üzerinde çalışıyor.

Bilindiği üzere CD Projekt Red uzun bir süredir Cyberpunk 2077 üzerinde emek harcıyor. Eğer büyük bir aksilik çıkmazsa bu oyun da Türkçe alt yazı desteğiyle 16 Nisan 2020’de raflardaki yerini almış olacak.

Oyun hakkında sızdırılan son bilgilere göre Cyberpunk 2077 haritası The Witcher 3’e oranla daha küçük olacakmış. Burada oransal bir durum söz konusu değil. Yani yarısı kadar mı küçük, yoksa arada az bir fark mı var tam olarak bilinmiyor. Lakin, Cyberpunk’ta yer alacak olan haritanın The Witcher 3’e oranla çok daha dolu olacağı belirtiliyor.

Malum The Witcher 3’te haritanın büyük bir bölümünü boş arazilerden, ormanlardan, göletlerden ibaretti. Cyberpunk 2077’de ise her noktası çok daha dolu ve detaylı bir harita bizleri bekliyor olacak.

Age of Empires 4 için ilk tarih verildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting