Call of Duty WW 2 Nazi Zombi modu için ilk video

cod

San Diego’da devam eden Comic Con’da Call of Duty WW 2 Zombi modu için yeni bir video yayınlandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Bilindiği üzere Activision ve Sledgehammer Games, şu aralar yeni bir Call of Duty oyunu üzerinde çalışıyor. Call of Duty WW 2 ismi ile raflardaki yerini alacak olan bu yapım, köklü seriyi de özüne döndürme yolunda önemli bir adım olacak. Oyunun yapımcısı olan Sledgehammer Games, kısa süre önce yaptığı açıklamada Call of Duty WW 2’yle birlikte yeni bir zombi modunun geleceğini de doğrulamıştı.

Bahse konu bu zombi modu ile ilgili ilk video geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Activision, San Diego’da devam eden Comic Con’da WW2 Nazi Zombi moduna ait yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Elbette söz konusu 2. Dünya Savaşı olduğunda, savaşılan tek düşmanın Naziler olduğunu zaten biliyoruz. Bu 2. Dünya Savaşı’nı konu edinen tüm oyunlarda değişmeyen bir gerçek. CoD WW2 için hazırlanan zombi modunda da bu temadan vazgeçilmemiş. Zira oyunda tekrar tekrar öldürmek zorunda kaldığımız tüm zombilerin, özünde Nazi askerleri olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Call of Duty WW2, 3 Kasım’da raflardaki yerini alacak. Oyunun serinin rekorunu kırıp kıramayacağı ise büyük merak konusu.

Blizzard’tan PC oyuncularını üzecek haber