Call of Duty WW2 hakkında yeni detaylar!

call of duty ww2

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Call of Duty WW 2 için bazı yeni sızıntılar gerçekleşti. İşte konu hakkındaki detaylar.

Bugün ilerleyen saatlerde resmen tanıtılması beklenilen Call of Duty serisinin yeni oyunu World War 2 hakkında bazı yeni sızıntılar gerçekleşti. Hali hazırda Call of Duty WW 2 çıkış tarihi ve konusu hakkında daha önceden bazı bilgiler sızdırılmıştı. Bugünse oyunun Pro Edition isimli sürümüne ilişkin bazı detaylar su yüzüne çıktı.

Sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan Bernie Highroller Twitter üzerinden yaptığı açıklamada GameStop’a özgü bir paketin varlığından bahsetti. Call of Duty WW 2 Pro Edition ismiyle yayınlanacak olan bu paketin ekstra olarak Steelbook, Season Pass ve CoD WW2 şapkası gibi şeyleri içereceği belirtiliyor. Bu paket ile ilgili sızdırlan görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ekran Resmi 2017-04-26 10.16.11

Sledgahammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty World War 2, az önce de bahsettiğimiz gibi bugün resmi olarak tanıtılacak. Oyunun tanıtılmasıyla birlikte ilk tanıtım videosunun ve ekran görüntülerinin de yayınlanması bekleniyor.

Daha önce sızdırılan bilgilere göre Call of Duty World War 2, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak 3 Kasım’da yayınlanacak. Oyunun geçtiğimiz neslin konsollarına (PS3, Xbox 360) gelmesi ise beklenmiyor. Ayrıca Nintendo Switch için de hali hazırda bir sızıntı gerçekleşmiş değil.