Black Ops 4 zombi modu hikaye videosu yayınlandı

black ops 4 zombi modu

Activision ve Treyarch işbirliğiyle geliştirilen Call of Duty Black Ops 4 hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. İşte Black Ops 4 zombi modu için yayınlanan yeni video.

Bilindiği üzere Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 4, 12 Ekim’de raflardaki yerini almış olacak. Oyunun yapımcı stüdyosu konumunda bulunan Treyarch, serinin yeni oyunu hakkında yaptığı açıklamada, Black Ops 4’te hikaye modunun bulunmayacağını belirtmişti. Peki Black Ops 4’te hikaye moduna dair hiç bir detay olmayacak mı? Elbette hayır. Keza Black Ops 4 zombi modu içerisinde ufak bir senaryo bizleri bekliyor olacak.

Black Ops 4 zombi modu için yeni video

Son yıllarda oyunlarda yer alan online modların, senaryo ağırlıklı hikaye modlarından çok daha fazla oyuncuya hitap ettiği inkar edilemez. Özellikle de söz konusu bir FPS oyunuysa.

Bu durumun az çok farkında olan Treyarch, biraz riskli de olsa CoD Black Ops 4’e tek kişilik senaryo modu kaymamayı tercih etti. Gerçi yapımcı ekip bunun gerekçesi olarak, geliştirme sürecinin yaşanılan aksaklıkları gösterdi ama bu da bizler için pek inandırıcı olmadı.

En azından Black Ops 4 zombi modu ile gelecek olan hikaye modu oyun severleri biraz tatmin edecektir. Peki bu modda bizleri nasıl bir oynanış bekliyor? Bunu Activision tarafından yayınlanan yeni videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Darksiders 3 için nefes kesen dövüş videosu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir