Ana SayfaKripto ParaBu altcoinler staking kazancı ile baş döndürebilir

Bu altcoinler staking kazancı ile baş döndürebilir

Bu altcoinler staking kazancı ile 2022 yılında ön plana çıkacak gibi görünüyor. Popüler kripto para analisti tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamalara gelin birlikte göz atalım.

Ünlü bir YouTube hesabı tarafından bu altcoinler staking kazancı bakımından en iyiler olarak gösterildi. Pasif gelir elde etmenin önemli yöntemlerinden bir tanesi olan staking her geçen gün daha fazla kazandırmayı başarıyor. Özellikle bazı kripto para birimleri dudak uçuklatacak rakamlarda kazançlar sağlıyor.

Öncelikle kripto para borsalarında hiçbir zaman kesin kazancın olmadığını belirtelim. Kimi zaman hiç beklenmeyen miktarlarda zarar etmeniz bile mümkün. Bu nedenle kaybetme riskinizin olduğunu da göz önüne alarak yatırım yapmanızı öneriyoruz. BitBoy Crypto YouTube kanalı bu uyarıda bulunduktan sonra en fazla getiri sağlama ihtimali olan kripto para birimlerini sıraladı.

Bu altcoinler staking kazancı için tercih edilebilir

Yapılan açıklamalarda ADA coin en fazla getiri sağlama ihtimali olan kripto para birimleri içerisinde ilk sırada yer alıyor. 2021 yılında her ne kadar iyi bir performans gösterse bile yine de yılın son çeyreğinde istenilen noktaya ulaşamadı. Bu nedenle 2022 yılında iyi bir atak yapabilir.

Bu altcoinler staking kazancı

Staking kazancı bakımından değerlendirildiğinde ikinci sırada CTSI yer alıyor. Analistlere göre bu kripto para biriminin yıllık getirisi yüzde 46 seviyelerinde. AVAX en fazla saklanan kripto para birimleri arasında bir diğer önemli kategoride yer alıyor. Şu an dolaşımda olan bu kripto para biriminin yüzde 59 gibi bir bölümü staking için tercih ediliyor.

El Salvador Bitcoin konusunda çok hırslı: Kripto para deneyinin merkezi oldu

Bu altcoinler staking kazancı bakımından tatmin edici düzeyde. Ünlü kripto para analizi YouTube kanalı son olarak bir kripto para birimini daha önerdi. Onlara göre GALA oyun endüstrisinde güçlü bir noktaya gelecek. Bu nedenle stake etmek için tercih edilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting