Ana SayfaGenelBrezilya'dan Tosuncuk Mehmet Aydın açıklaması

Brezilya’dan Tosuncuk Mehmet Aydın açıklaması

Kısa bir süre önce Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın isimli suçlunun Brezilya’da olduğu açıklanmıştı. Brezilya yetkilileri konu ile ilgili bazı söylemlerde bulundular.

Birkaç yıl önce çok sayıda kişiyi dolandırarak Türkiye’den kaçan Mehmet Aydın’ın izi hala bulunabilmiş değil. Bilindiği üzere Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın Çiftlik Bank isimli kuruluş üzerinden 80 binden fazla kişiyi dolandırmak suçundan devam eden bir davası bulunuyor.

Bu dava sonucunda Aydın, 75 bin yıla kadar hapis cezası alabilir. Yani Tosuncuk eğer yakalanırsa ömür boyu hapis cezasına çarptırılacak.

Tosuncuk ilk olarak Uruguay’da görünmüştü. Fakat sonradan sırra kalem bastı. Mehmet Aydın’ın Brezilya’da olduğu iddia edildi falan bu iddia da yetkililer tarafından yalanlandı.

Brezilya’dan Tosuncuk Mehmet Aydın açıklaması

Brezilya yetkilileri Aydın’a ait olduğu iddia edilen adreslere baskınlar düzenlediklerini fakat bu baskınlarda Aydın’a dair bir iz bulamadıklarını açıkladılar.

Elbette işin bir de diğer tarafı var. Malum Güney Amerika’da rüşvet bir yaşam biçimi. Yani Tosuncuk’un Güney Amerika’da saklanmaya devam ettiği ve izini de rüşvet vererek kaybettirdiği iddia ediliyor. Sonuçta 80 binden fazla insanın parası hiç edildi.

Muhtemelen Aydın’ı yakalamak bu reddeden sonra çok da kolay olmayacaktır. Keza kendisine sahte bir kimlik bile çıkartmış olabilir. Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Aydın Interpol tarafından arandığı için aslında kaçabileceği çok bir yer de yok. Yine de bekleyip göreceğiz.

Exxen hızlı yükseldi hızlı düştü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting