Borç Harç için ilk fragman yayınlandı

maxresdefault 36

YouTube Türkiye’nin popüler isimlerinden biri olan Oğuzhan Uğur’un başrolünde yer aldığı Borç Harç filmi için ilk tanıtım videosu yayınlandı. İşte detaylar.

Son dönemde sosyal medya fenomenlerinin sinema filmi çekmesi olağan bir durum haline geldi. Özellikle Vine ya da YouTube gibi kanallarda belirli bir takipçi seviyesine ulaşan fenomenlerin ilk işi film çekmek oluyor.

Geçmiş dönemlere baktığımızda Halil Söyletmez, Enes Batur ve Aykut Elmas gibi isimlerin beyaz perdede boy gösterdiğini görüyoruz. Önümüzdeki hafta bu isimler arasında Kafalar isimli YouTube kanalıyla tanınan ekip de dahil olacak. Fakat şu aralar vizyona girecek tek fenomen filmi Kafalar Karışık değil.

Borç Harç için ilk fragman yayınlandı

Özellikle YouTube Türkiye’ye de hayli popüler olan Oğuzhan Uğur da yeni filminin heyecanını yaşayan isimler arasında.

Şu aralar BaBaLa TV ile yoluna devam eden Oğuzhan Uğur, bir süredir çekimleri devam eden komedi filmi Borç Harç için ilk fragmanı yayınladı. Yayınlanan fragmana yukarıdan göz atabilirsiniz.

Açık konuşmak gerekirse, Borç Harç filminin çok başarılı bir yapım olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Öte yandan fragmanın da pek komik olmadığı aşikar. Asıl merak edilen konu ise Borç Harç filminin gişede ne yapacağı. Malum Oğuzhan Uğur’un YouTube videoları 1milyon üzeri izleyiciye hitap ediyor. Bu rakamların gişeye yansıyıp yansımayacağı şimdilik belirsiz.

Bu arada Oğuzhan Uğur’un daha önce yaptığı Pişt filmi de gişede hayli başarısız olmuştu.

Spider-Man Into the Spider-verse devam filmi geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir