Ana sayfa Apple iPhone Xs ve iPhone Xr Türkiye'de!

iPhone Xs ve iPhone Xr Türkiye’de!

iPhone Xs ve iPhone Xr modelleri Türkiye’de cep yakan fiyatlar ile satışa sunuldu. Peki, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr Türkiye fiyatları ne kadar? İşte yeni iPhone’ların Apple Store fiyatları!

Apple yükselen kuru fırsata çevirerek tüm ürün ve hizmetlerine ciddi anlamda zam yapmıştı. Doları kafasına göre 7 seviyesinde alan Apple, bugün iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr modellerini Türkiye’de satışa sundu. Satışa sundu sunmasına ama bir telefona 10.000 TL verilir mi? sorusunu da gündeme getirdi.

iPhone Xs ve iPhone Xr Türkiye’de satışa sunuldu!

Apple açıkladığı resmi satış fiyatları ile yine dudak uçuklatmayı başardı. 64 GB iPhone Xs 9.899 TL 256 GB iPhone Xs 11.199 TL ve 512 GB iPhone Xs 13.099 TL‘den Apple Store’da satışa sunulmuş durumda. İşin en vahim kısmı şimdi yani Max modeli ile başlıyor.

iOS 12 kullanım oranı artıyor!

64 GB iPhone Xs Max 10.799 TL, 256 GB iPhone Xs Max 12.099 TL ve 512 GB iPhone Xs Max 13.999 TL gibi ütopik bir fiyata sahip. En uygun iPhone modeli (!) ise iPhone Xr oluyor. Ancak o da pek uygun görünmüyor.

64 GB iPhone Xr 7.399 TL, 128 GB iPhone Xr 7.799 TL ve 256 GB iPhone Xr 8.699 TL‘den Apple Store’da listelenmiş durumda.

iPhone X’dan Amerika fiyatına göre çok daha ucuz olmasına rağmen Türkiye’de çok daha pahalı satılan iPhone Xr’nin, ülkemizde en çok ilgi görecek model olacağını söyleyebiliriz.

iPhone Xs ve iPhone Xr

Apple’ın bu fiyatlar ile Türkiye’de iş yapması çok zor görünüyor. Geçtiğimiz ay Türkiye pazarından yakınan Apple CEO’su Tim Cook’u, bu aşırı yüksek fiyatlardan dolayı başını taşlara vuracağı günler bekliyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler