Ana sayfa Genel Bizim için Şampiyon tekrardan zirvede

Bizim için Şampiyon tekrardan zirvede

Geçtiğimiz hafta sonu Türkiye’de en çok izlenen filmler belli oldu. Bizim için Şampiyon bir haftalık aranın ardından tekrardan zirveye yerleşti.

Geçtiğimiz hafta sonu ülkemizde en çok izlenen filmler netlik kazandı. Box Office Türkiye tarafından paylaşılan verilere göre Bizim için Şampiyon 159.380 kişi tarafından izlenerek zirvede yer aldı.

Ünlü jokey Halis Karataş ve merhum eşinin hikayesine odaklanan Bizim için Şampiyon, bir önceki hafta 3. sıraya kadar gerilemişti. Fakat 2019’un ilk hafta sonunda Aquaman’i geride bırakan film, tekrardan zirvenin sahibi oldu.

Bizim için Şampiyon’un ilk sırada yer aldığı haftada Aquaman 158.653 kişiyle ikinci sırada yer aldı. Şimdiden DC sinematik evreninin en çok izlenen filmi olan Aquaman, toplamda 550.055 kişiye ulaşmış oldu.

2019’un ilk şampiyonu, Bizim için Şampiyon

Geçtiğimiz hafta vizyona giren Börü ise 90.788 kişi tarafından izlendi. Ata Demirer’in senaryosunu yazıp oynadığı Hedefim Sensin ise 66.645 seyircide kaldı ve toplamda 1.712.957 izleyiciye ulaşmış oldu.

Vizyona yeni giren filmlerden biri olan Maşa ile Koca Ayı Yepyeni Maceralar ise açılış haftasında 62.931 seyirci tarafından izlendi.

Önümüzdeki günlerde Borç Harç, Çiçero, Aslı Gibidir, Creed 2 ve Oyunbozan Ralph 2 gibi hit yapımlar vizyona girecek. Dolayısıyla Ocak ayının sonlarına doğru bu tablonun tamamen değişeceğini söylemek mümkün.

Bu arada uzun bir süre zirveye ambargo koyan ve 2018’in en çok izlenen filmi olan Müslüm’ün de 32.644 izleyiciyle 7. sırada yer aldığını belirtelim.

Captain Marvel için yeni tanıtım videosu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Google Stadia Türkiye’de başarılı olabilir mi?

Google’ın kısa süre önce belli ülkelerde kullanıma sunduğu Stadia ülkemizde başarılı olabilir mi? İşte Google Stadia için olası Türkiye senaryoları. Teknoloji ve yazılım dünyasının önde...

Son Haberler