Ana SayfaGenelBlu TV Netflix ile dalga geçti: Asıl rekabet şimdi başlıyor!

Blu TV Netflix ile dalga geçti: Asıl rekabet şimdi başlıyor!

Yaşanan son fiyat güncellemesinden sonra Blu TV Netflix platformu ile fena halde dalga geçti. İkili arasında asıl rekabetin şimdi başladığı ifade ediliyor. İşte merak edilen bütün detaylar.

Blu TV Netflix ile dalga geçtiği bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımda elbette dalga konusu olan Netflix kütüphanesi değildi. Bu platform gerçekten de son derece zengin bir içerik deryasına sahip. Zaten kullanıcıların önemli bir bölümü bunu sevdiği için geliyor.

Öte yandan Blu TV ise Türkiye’deki sayılı kaliteli kuruluşlar arasında yer alıyor. Özellikle de az ve öz içerik barındırması hem takdir hem de eleştiri konusu oluyor. Şimdi ise dünya devi bir platform ile dalga geçiyorlar.

Netflix fiyatları her yerde eleştiri alıyor

Küresel çapta son derece önemli bir aktör olan Netflix, adeta kendisini izlenemez hale getirmek istiyor. Türkiye gibi ekonomisi pek iyi olmayan ülkelerde yüzde 50 gibi ciddi artış yakalaması açıkçası pek adil değil.

Blu TV Netflix

Elbette şu durumda platform tarafından gelen savunmaya da bakmak gerekiyor. Netflix şirketi, “Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da artırmak için üyelik ücretlerini güncelliyoruz.” diyerek fiyatları artırmıştı. Bunun üzerine Blu TV son derece net bir mesaj verdi.

Netflix 2021 Altın Küre ödüllerine hükmetti!

Blu TV CEO’su Doğan Yalçındağ ilk olarak, “26,99’lar.. 54,99’lar.. vay vay” dedi ve tepkisini dile getirdi. Paylaşımın devamında ise “Bizde yıllık alırsanız aylık (taksit seçeneği ile) 9,90” ifadelerine yer verdi. Şimdi ise Netflix tarafından nasıl bir yanıt vereceği bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting