Black Shark telefon Google Play Console’da ortaya çıktı

Black Shark telefon Google Play Console'da ortaya çıktı

“Kaiser” kod isimli Full HD+ çözünürlüğe sahip Black Shark 4 geçen hafta Google Play Console’da karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise Google Play Console’da yeni bir  model görüntülendi.

Google Play Console’da model adı PRS-A0 olan yeni bir oyuncu telefonu ortaya çıktı. Cihazın kod adı ise “penrose“. Penrose kod adına sahip olan cihazın Black Shark 4 Pro modeli olduğu iddia ediliyor. Söz konusu akıllı telefon, 12GB RAM ve Full HD+ çözünürlüğünde bir ekran ile listelenmiş. Google Play Console’da akıllı telefonun Snapdragon 865 işlemcisine sahip olacağı gözüküyor.
Black Shark telefon Google Play Console'da ortaya çıktı

Google Play Console listesinde akıllı telefonun ön tasarımına ışık tutan bir görsel de bulunmakta. Bu görsele göre cihazın ekranında ortaya hizalı bir kamera deliği yer alacak. Aynı zamanda cihazın sol ve sağ çerçevelerinde düğmeler mevcut. Soldaki düğmeler muhtemelen ses ayarları için olacak. Sağdaki düğmeler ise oyun için özel tetik düğmeleri olabilir. Gelecek olan cihazin  Pro model olup olmayacağı hakkında net bir bilgi yok. Ancak Black Shark 4 hakkında bilinenler netleşti.

Black Shark 4 özellikleri nedir?

Cihaz Snapdragon 888 işlemcisine sahip. FullHD+ ekran çözünürlüğüne sahip olacak 8GB RAM kapasitesine sahip. 4500 mAh batarya kapasitesi ile piyasaya çıkacak akıllı telefon 120W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Firmanın iddiasına göre oyuncu telefonu sadece 15 dakikada tam kapasiteye ulaşacak. Oyuncu telefonu rekabetinde kimler öne çıkmayı başaracak bekleyip göreceğiz.

Microsoft, otomatik şifre doldurma özelliği başlattı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir