Ana Sayfa Genel Bitcoin aşırı sert hareketler yapıyor: Yükselecek mi yoksa çakılacak mı?

Bitcoin aşırı sert hareketler yapıyor: Yükselecek mi yoksa çakılacak mı?

Dünyanın en büyük kripto parası olarak bilinen Bitcoin aşırı sert hareketler yapmaya devam ediyor. Peki bu kripto para biriminde yükseliş mi yoksa düşüş mü ortaya çıkacak?

Bitcoin aşırı sert hareketler yapan bir kripto para ve bu durum yatırımcıları korkutuyor. Özellikle de 40 bin dolar seviyelerini aşmak için büyük hamleler yapması ancak hemen geri çekilmesi durumu kötüleştiriyor. Hatırlayacağınız üzere hiç beklenmeyen bir şekilde Bitcoin 30 bin dolar seviyelerine kadar geri çekilmişti.

Kripto paralar ne yazık ki net bir hareket göstermiyor. Bazen çok fazla düşüş yaşanırken kim zaman ani yükselişler ortaya çıkabiliyor. Böyle bir ortamda yatırımcılar kolay karar veremiyor.

Bitcoin için iki büyük senaryo

Henüz kim tarafından icat edildiği bile bilinmeyen Bitcoin için iki farklı senaryo ortaya atıldı. Bu senaryolardan her ikisi de eşit oranda gerçekleşme ihtimaline sahip. Paypal desteği ile birlikte iyice zirveye tırmanan bu kripto para birimi yükselmeye devam edecek mi?

Bitcoin aşırı sert hareketler
Bazıları bu kripto paranın çok ciddi seviyelerde yükseliş yakalayacağını düşünüyor. Onların böyle düşünmesindeki en büyük neden ise hiç şüphesiz PayPal gibi şirketlerin destek vermesi. Bu tür firmalar genellikle çok fazla müşteri ağı ile çalışıyor. Böylece daha fazla kişi kripto paralara yönelebilir. Bu nedenle Bitcoin için 40 bin dolar seviyelerinin aşılacağı tahmin ediliyor.

Elon Musk Bitcoin desteğini gösterdi! İşte detaylar

Öte yandan yine aynı şekilde desteğin geriye çekilmesi ile birlikte 30 bin dolar seviyelerinin bile görüleceği ihtimali var. Böyle bir durumda birçok kişi sert zarar edecektir. PayPal gibi şirketlerin daha fazla dahil olması ile birlikte muhtemelen kazanç miktarı artacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting