Bitcoin’deki düşüş bitti mi? İşte detaylar

Bitcoin gizliliği ve güvenliği arttırdı! spot

Son birkaç gündür kripto paralarda bir düşüş söz konusu. Peki bu düşüş bitti mi yoksa devamı gelecek mi? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Bitcoin’deki düşüş bitti mi? İşte detaylar. Son birkaç gündür kripto para piyasasındaki renkler kırmızıya döndü. Başta Bitcoin olmak üzere pek çok kripto para önemli oranda değer kaybetti.

Hatırlanacağı üzere BTC kısa süre önce önemli bir eşiği geride bırakmış ve 68 bin dolar seviyesine kadar dayanmıştı. Bazı analistler BTC için 70 bin doların güçlü bir direnç noktası pozisyonunda olduğunu belirtmiş ve buradan önemli bir dönüş yaşanabileceğini belirtmişlerdi.

Nitekim böyle de oldu. BTC, 68 bin dolar seviyesinden aşağıya doğru yuvarlanmaya başladı. Hatta bir ara 60 bin doların da altını gördü. Bu durum panik satışlarına da zemin hazırladı.

İlk Bitcoin trilyoneri

Bitcoin’deki düşüş bitti mi? İşte detaylar

Neyse ki fırsat alımları, panik satışlarını dengeleyince BTC’deki düşüş de yatay bir seyre dönüştü. Hali hazırda BTC değeri tekrardan 60 bin doların üzerine çıkmış durumda. Elbette önümüzdeki süreçte bizleri nelerin beklediğini kestirmek biraz güç.

Sonuç olarak kripto para piyasasındaki dalgalanmanın bir süre daha devam edeceğini söyleyebiliriz. Yine de dip not olarak belirtelim. Kripto para piyasasıyla ilgili hiçbir içeriğimiz yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla bu piyasadaki riskleri göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz.

Microsoft, Xbox’a 76 oyun daha ekliyor