Bitcoin 50 bin dolara koşuyor!

Bitcoin 12 bin dolara

Bitcoin çok uzun bir sürenin ardından tekrar 50 bin dolar barajını aşacak gibi görünüyor. Peki diğer kripto paralar da bu ralliden nasibini alacak mı? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Bitcoin 50 bin dolara koşuyor! Kripto para piyasasında özellikle son 1 haftadır hayli hareketli günler yaşanıyor. Bitcoin fiyatının hızlı bir şekilde 42 bin doları aşması ile birlikte kripto para piyasasında olumlu bir hava esmeye başladı.

Elbette bu olumlu havada diğer kripto varlıklarda yaşanan gelişmeler de çok etkili oldu. Özellikle Ethereum ağında yapılan güncellemeler, hemen hemen tüm kripto varlıkların önemli oranda değer kazanmasını sağladı.

Ethereum güncellemesinin ardından Cardano ağında gerçekleşen akıllı kontratlar da ADA fiyatının 1.2 doların üzerine çıkmasına zemin hazırladı. Peki bu olumlu hava ne kadar daha devam edecek?

Bitcoin 5 yıl sonra

Bitcoin 50 bin dolara koşuyor!

Şimdilik tablonun hayli olumlu göründüğünü söyleyebiliriz. Bazı analistler BTC’nin arkasına aldığı rüzgarla birlikte 50 bin dolar barajını aşabileceğini söylüyorlar. Fakat hali hazırda BTC’nin 47 bin dolar seviyelerinde olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Açık konuşmak gerekirse kripto para piyasasında ne zaman ne olacağını kestirmek ciddi anlamda çok güç. Hal böyle olunca da ileri dönük tahminler gerçekleştirmek hayli güç oluyor.

Dip not olarak belirtelim. Bu içeriğimizdeki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Yatırımlarınızı kendi görüşlerini doğrultusunda yapmalısınız.

Rusya Ukrayna’yı işgali sırasında tarihi bir bilgisayar müzesini yok etti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir