Bill Gates Elon Musk hakkında konuştu: Twitter’ı batırabilir

Bill Gates Elon Musk

Bill Gates Elon Musk ilgili son derece önemli değerlendirmelere yer verdi. Özellikle son dönemlerde ikilinin arası pek iyi değildi.

Bill Gates Elon Musk hakkında bazı açıklamalar yaptı. Öncelikle onun Elon Musk ile arasının pek iyi olmadığını belirtelim. Özellikle son zamanlarda ikilinin çok fazla tartıştığını biliyoruz. Wall Street Journal tarafından düzenlenen bir etkinliğe katılan Bill Gates ilginç açıklamalar yaptı.

Bill Gates Elon Musk

Ünlü yatırımcı öncelikle Twitter’ı alması ile ilgili konuştu. Ona göre Elon Musk bu platformu son derece ilginç bir hale dönüştürebilir. Üstelik bu değişimin belirsiz olması nedeniyle yanlış bilgilerin çok fazla yayıldığını belirtti. Yani ona göre Elon Musk tarafından Twitter platformunun satın alınması pimi çekilmiş bomba etkisi yarattı.

Bill Gates Elon Musk tartışması

Tesla ve SpaceX ile yaptığı aktivitelerin son derece ilginç olduğunu ve akıllara durgunluk verici çalışmaların gerçekleştiğinin belirtti. Bill Gates konuşmasına bunlarla devam etti. Ayrıca Musk’ın Tesla şirketinde harika bir mühendis ekibi bir araya getirdiğini belirtti. Ona göre tüm bu yapılanlar oldukça ilginç.

Bill Gates Elon Musk

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk aslına bakacak olursak Bill Gates tarafından boşaltılan koltuğa oturdu. Bill Gates dünyanın en zengini ünvanına sahipti. Ancak Elon Musk ondan bu ünvanı aldı. Aslında ilk başta Jeff Bezos ondan bu ünvanı almıştı. Şimdi ise Elon Musk ilginç bir servete ulaştı.

Bill Gates onun yeterli olmayacağını düşünüyor

Bill Gates tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda kendisinin Elon Musk ile ilgili yetersizlik açıklamasında bulunduğunu görüyoruz. Düşmanca bir tavır sergilemese bile yine de Twitter’ın onun tarafından alınmasını doğru bulmuyor.

Bill Gates Metaverse açıklaması yaptı: Beklenenden daha erken olacak

Tüm açıklamalarında Musk’ın herhangi bir sosyal medya deneyiminin olmadığını belirtti. Yani Elon Musk burada başarısız olabilir. Peki siz yaşanan tüm bu gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir