Ana SayfaGenelElon Musk salgın hakkında konuştu: Bizimle oyun oynuyorlar

Elon Musk salgın hakkında konuştu: Bizimle oyun oynuyorlar

Dünyanın en büyük girişimcileri arasında gösterilen Elon Musk, salgın hakkında son derece önemli açıklamalar da bulundu. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Dünya şu anda küresel bir krizle boğuşuyor ve Elon Musk, salgın hakkında beklenmeyen açıklamalar yapıyor. Onun bu ve buna benzer açıklamalarına defalarca şahit olduk. Ancak bu defa konuyu çok daha ileri boyutlara taşıdı.

Bill Gates ile neredeyse sürekli tartışan (koronavirüs hakkında) Elon Musk, böyle bir salgının olduğuna inanmıyor. Elbette bunun kendi şahsi düşüncesi olduğunu ve toplumun düşüncesini değiştirmeye çalışmayacağını da söyledi. Fakat her seferinde gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar yapmayı da ihmal etmiyor.

Elon Musk test yaptı ve sonuçlar onu çok şaşırttı

ABD’li girişimci, geçtiğimiz günlerde test yaptı. Kendisinde virüs olup olmadığını görmek için yaptığı testler ne yazık ki son derece tuhaf sonuçlar verdi. Elon Musk tarafından söylenenlere göre; iki farklı test yapıldı ve her ikisi de değişik sonuçlar verdi.

Elon Musk salgın

Elon Musk tarafından yapılan açıklamalara göre, 4 farklı test yaptı ve bu testlerin 4’ü de birbirinden farklı sonuçlar aldı. 2 tanesi pozitif çıkarken diğer 2 tanesi negatif sonuç verdi. SpaceX ve Tesla gibi şirketleri kuran Musk, henüz daha da bu virüsün olduğuna inanmıyor.

Bill Gates gibi isimlerle kavga etmesinin ana nedeni de işte bu. Ona göre salgın gerçeği yansıtmıyor. Testlerde ortaya çıkan sonuçlar bile ona göre güvenilir değil. Sizce Musk’ın da dediği gibi bu salgın konusunda bizimle oyun mu oynuyorlar? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Elon Musk ın söyledikleri hastalıpın olmadığını dedğil ama hastalığı teşhis etmek için yapılan testlerin doğruluğunu veya yanlışığını ispatlamak için faydalı lolabilir. Hastalık gerçekmi derseniz o zaman teşhis komnulup hastaneye yatırılıp vefat eden kişiler kimler onlar gerçek değilmi. nBunu doktorlar bir de mezarklık çalışanları biliyor. Bir hastalık var mıs sourusnun cevabı kişinin kendini nasıl hissettşğinde ve hasta olduğu düşünülen organın o anki görünümünde ve fonksiyonlarını nasıl yerien getirdğinde saklı. Eğer ciğer filmleri normal değilse doktıor ne diyecerk saülammı diyecek adam gelmiş aterş 40 derece ve öksürük var normal mi diyecerk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting