Beyond Good and Evil 2 için ilk oynanış videosu yayınlandı

Beyond Good and Evil 2

Çıkışı tam bir yılan hikayesine dönen Beyond Good and Evil 2 için ilk oynanış videosu yayınlandı. İşte Ubisoft’un yeni oyunu hakkındaki ilk detaylar.

Geçtiğimiz gün E3 2018’deki basın konferansını gerçekleştiren Ubisoft’un en çok merak edilen oyunlarından birisi de Beyond Good and Evil 2’ydi. İlk oyunu 2003 yılında raflardaki yerini alan yapım, tam 15 sene sonra tekrardan PC ve konsollarımıza konuk olacak. Peki Beyond Good and Evil 2 ne zaman satışa sunulacak?

Beyond Good and Evil 2 dinamikleriyle dikkat çekiyor

Ubisoft’un geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği basın konferansında en dikkat çeken oyunlardan birisi de Beyond Good and Evil 2 oldu. Uzun bir süredir oyun basınının da gündeminde olan yapım için ilk oynanış videosu yayınlandı. Ubisoft bu oynanış dinamiklerinin oyunun pre-alpha sürümüne ait olduğunu belirterek henüz yapım aşamasının devam ettiğine dikkat çekti.

Oynanış videosunun yanı sıra tanıtım amaçlı sinematik bir fragman da yayınlandı. Yayınlanan her iki videoya da aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yapımcı ekip Beyond Good and Evil’in devam oyununun ne zaman satışa sunulacağına dair bir bilgilendirmede ise bulunmadı. Açık konuşmak gerekirse, Ubisoft’un kalabalık bir takvimi mevcut.

Dolayısıyla Beyond Good and Evil 2’nin 2018 içerisinde çıkması sürpriz olacaktır. Üstelik oyun henüz pre-alpha aşamasında. Yani Ubisoft’un bu oyunu 2019’dan önce çıkarması pek de mümkün görünmüyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

Asssassin’s Creed Odyssey tanıtıldı! İlk video geldi


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin