Ana sayfa Genel The Evil Within 2 için ürkütücü bir video daha

The Evil Within 2 için ürkütücü bir video daha

Resident Evil serisinin yaratıcılarından Shinji Mikami’nin hayat verdiği The Evil Within 2 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. İşte detaylar.

E3 2017’de tanıtılan ve en fazla merak uyandıran yapımlardan birisi de The Evil Within 2 olmuştu. Bethesda, fuarda tanıttığı yeni yapımı için yalnızca kısa bir video yayınlamıştı. Açıkçası yayınlanan videodan oyunun atmosferi ve oynanış dinamiklerine dair birşeyler çıkarmak oldukça zordu. Neyse ki geçtiğimiz gün The Evil Within 2 için yeni bir video daha yayınlandı.

Yayınlanan yeni videoda bir kez daha oyundaki ana karakterimiz Sebastian Castellanos’un yaşayacaklarına tanıklık ediyoruz. Çok sevdiği kızına tekrardan kavuşmak için STEM dünyasına girmeyi göze alan dedektifi, son derece ürkütücü bir yolculuk bekliyor.

Bethesda tarafından yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videodan da görüldüğü üzere The Evil Within 2, temel dinamikler anlamında ilk oyunun izinden gidiyor. Yapımın oyuncuları yine çaresizlik hissi içerisinde bırakarak, korkuyu iliklerine kadar hissetmesini sağlayacağını söylemek sanırım pek de yanlış olmayacaktır.

Projenin başındaki isim olan Shinji Mikami, The Evil Within 2’de oyuncuları çatışmaya zorlamayacaklarını belirtmişti. Yani dilerseniz karşınıza çıkan yaratıkları öldürmek yerine, köşe bucak saklanarak da yolunuza devam edebileceksiniz. Elbette bu durum oyundaki korku dozajını azaltmayacaktır.

Bethesda Softworks ve Tango Gameworks işbirliği ile geliştirilen yapım, 13 Ekim Cuma günü PC, PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler