Ana sayfa Genel The Evil Within 2 için 20 dakikalık oynanış videosu

The Evil Within 2 için 20 dakikalık oynanış videosu

Resident Evil serisinin yaratıcısı olan Shinji Mikami’nin yeni eseri The Evil Within 2 için 20 dakika uzunluğunda yeni bir video yayınlandı.

Korku oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Shinji Mikami, şu aralar yeni bir seri üzerine yoğunlaşmış durumda. Genel olarak oyun dünyasında Resident Evil serisi ile özdeşleştirilen Mikami, şimdilerde ise The Evil Within 2 ile ön plana çıkıyor.

Bilindiği üzere Mikami, Resident Evil serisinin ilk 3 oyununda aktif bir rol üstlenmişti. 4. oyun ile değişen atmosfer ve oynanış tarzı Mikami’de dahil olmak üzere Resident Evil fanlarını pek memnun etmemişti. Bu durumdan duyduğu rahatsızlığı dile getiren Mikami ile Capcom arasındaki bağlar kopma noktasına gelmiş ve çok bir zaman geçmeden de yollar ayrılmıştı.

Capcom ile bağlarını kopardıktan sonra yeni bir korku oyunu projesi üzerinde çalışmaya başlayan Mikami, kısa süre sonra Bethesda ve Tango Gameworks ile birlikte The Evil Within’i duyurdu. İlk oyunu ile oyun severlerden tam not alan The Evil Within, 13 Ekim’de 2. Oyunu ile tekrardan konsol ve PC’lerimize konuk olacak.

Dedektif Sebastian Castellanos’u kontrol edeceğimiz yapım ilk oyundaki atmosfere sahip olacak. Oynanış dinamiklerinde ufak tefek değişiklikler yapılan The Evil Within 2’de salt olarak savaşmak yerine, gölgeler eşliğinde de ilerleyebileceğiz.

The Evil Within 2 için geçtiğimiz gün paylaşılan 20 dakika uzunluğundaki oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler