Assassin’s Creed Origins hakkında önemli detay!

Assassins Creed Origins

Ubisoft’un önümüzdeki E3’te duyurmayı planladığı yeni AC oyunu Assassin’s Creed Origins hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. İşte ayrıntılar.

Hiç şüphesiz Assassin’s Creed serisi, Ubisoft’un en köklü oyun serilerinden birisi. Hatta en köklüsü desek bile sanırım pek de yanılmış olmayız. Zira bu seri uzun yıllardır her sene PC ve konsollarımıza konuk oluyor. Hatta bazı seneler Ubisoft’un işi abartarak iki ya da daha fazla AC oyununu satışa sunduğu bile olmuştu.

Geçtiğimiz sene aldığı kararla seriyi biraz dinlendirme kararı alan Ubisoft, AC fanlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Neyse ki yeni bir AC oyunu olmadan geçen bir dönem daha bitmek üzere. Nitekim, önümüzdeki ay gerçekleşecek olan E3 2017’de yeni Assassins Creed oyununa dair tüm detaylar ortaya çıkacak.

Şimdilik oyun hakkında kesin bir bilgi olmasa da bazı ip uçlarına sahibiz. Örneğin yeni oyunun Assassin’s Creed Origins ismini taşıyacağı iddia edilmekte. Eski Mısır’da geçmesi beklenilen yapımda, uzun gemi seyahatleri de bizleri bekliyor olacak. Ubisoft’un AC: Syndicate’te uyguladığı çift ana karakter olayını Assassin’s Creed Origins için de uygulaması bekleniyor.

Dahası oyundaki ana karakterlerden biri olacağı iddia edilen Ba Yek şimdiden sızdırılmış durumda. GameStop’ta satışa sunulan aşağıdaki tshirt’te Assassin’s Creed Origins oyununda ana karakter olarak karşımıza çıkacak olan şahıs bulunuyormuş. Elbette bunlar şimdilik iddiadan ibaret. Kesin bilgileri, 12 Haziran’da gerçekleşecek olan Ubisoft E3 2017 sunumunda öğrenebiliriz.

Assassin’s Creed Origins


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir