Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei P10 fiyatı düştü! İşte yeni fiyatı!

Huawei P10 fiyatı düştü! İşte yeni fiyatı!

Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Huawei’nin amiral gemisi modelinin fiyatı düştü. İşte Huawei P10 fiyatı ve diğer detaylar.

Dünyanın en fazla akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştiren 3. ismi konumunda bulunan Huawei, yeni amiral gemisi modelini Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtmıştı. MWC’de tanıtılan Huawei P10, özellikle kamerası ile ön plana çıkan bir telefondu. Kısa süre önce ülkemizde de satışa sunulan Huawei P10 fiyatı ile bir nebze de olsa hayal kırıklığı yaratmıştı.

Ülkemizde Huawei Türkiye garantisi altında satılan P10’ların fiyatları 3600 TL civarında iken, çeşitli ithalaçtılar tarafından ülkeye sokularak satılan P10’lar ise 3000 TL civarından alıcı buluyor.

Kısacası her halükarda Huawei P10 fiyatı için beklenenin biraz üzerinde diyebiliriz. Sadece bizim ülkemiz için değil. Diğer ülkeler için de durum bu şekilde. Zira Huawei P10, Amerika’da da 600 doların üzerinde bir etiketle satışa sunulmuştu. Amerika’da pek güçlü olmayan Çinli üretici, bu fiyat politikasıyla işleri daha da kötüye götürdü.

Huawei P10, geçtiğimiz gün Amerika’da güzel bir indirim aldı. eBay üzerinden bir kullanıcı, 2 yıl garantili Huawei P10 fiyatı için 532 dolarlık bir meblağ belirledi. Satıcı, bu fiyattan satışa sunulan ürünün stok durumunun sınırlı olduğunu belirtiyor. Bakalım bu fiyat indirimi global anlamda da iş görecek mi? Zira Huawei’nin yonga setini bile kendi ürettiği bir cihaz için bu kadar yüksek meblağlar istemesi pek de mantıklı görünmüyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler