Ana SayfaGenelAssassin’s Creed Mirage'dan ilk fragman

Assassin’s Creed Mirage’dan ilk fragman

Heyecanla beklenen Assassin’s Creed Mirage oyununun ilk fragmanı yayınlandı. Yeni Assassin’s Creed oyunu 9. yüzyılın Bağdat’ında geçiyor.

Oyun dünyasının en başarılı serileri arasında yer alan Assassin’s Creed serisine yakında yeni bir oyun daha ekleneceği bir süredir biliniyordu. Hatta kısa süre önce gelen bilgiler sayesinde yeni Assassin’s Creed oyununun Orta Doğu’da geçeceği de ortaya çıkmıştı. Seriyi başladığı yere, yani Orta Doğu’ya geri döndürecek olan bu yeni oyun nihayet resmi olarak tanıtıldı. Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage adını taşıyan oyundan ilk fragmanı yayınladı. Bu sinematik fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Assassins Creed Mirage 2

Assassin’s Creed Mirage, doğrudan bir devam oyunu değil, bir spin-off olacak. İlk başta Assassin’s Creed Valhalla’nın ek paketi olarak düşünülen ancak sonra tam teşekküllü bir oyuna dönüştürülen Mirage, ilk olarak Valhalla’da karşımıza çıkan Basim karakterine odaklanacak. Hatırlarsanız Basim, Abbasi Halifeliğinde doğan bir karakter olarak Valhalla’da karşımıza çıkmıştı.

9. yüzyılda geçecek olan Mirage, Bağdat şehrini mesken tutuyor. Oyunda anlatılan olaylar, Assassin’s Creed Valhalla’nın 20 yıl öncesinde geçiyor. O dönem basit bir hırsız olan Basim, zamanla kendisini Hidden Ones adlı bir örgütün içinde buluyor. Hidden Ones örgütü, Assassin Kardeşliği’nin ilk hali olarak biliniyor.

Ubisoft Fordward etkinliğinde yayınlanan sinematik fragman, Shohreh Aghdashloo’nun hayat verdiği bir diğer suikastçı olan Roshan’ın da oyunda önemli bir karakter olacağını gösteriyor.

Assassin’s Creed Mirage için net bir çıkış tarihi açıklanmamış olsa da oyunun 2023’te oyun severlerle buluşacağı açıklandı.

iPhone 14’ün Türkiye fiyatı dünyada da gündem oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting