Ana SayfaGenelPokémon Go sevenlere müjdeli haber!

Pokémon Go sevenlere müjdeli haber!

Marvel, gelecek yıl dünya çapında sunulacak bir artırılmış gerçeklik mobil oyunu oluşturmak için Pokémon Go geliştiricisi Niantic ile birlikte çalışmaya karar verdi. İşte tüm detaylar.

Bir Niantic blog gönderisine göre, Marvel World of Heroes’da ilk kez bir Marvel oyununda kendi süper kahramanınızı yaratabileceksiniz. Oyuncular, kahramanlarının kimliğini ve başlangıç ​​hikayesini oluşturabilecekler. Suçları önlemek, görevler üstlenmek ve boyutlararası tehditleri ve süper kötüleri savuşturmak için mahallelerinde devriye gezmekle görevlendirilecekler. Seviye atladıkça daha fazla donanım ve yeteneğin kilidini açacaksınız. Örümcek Adam, Kaptan Amerika ve Wolverine gibi arkadaşlarınızla olduğu kadar arkadaşlarınızla da takım oluşturabileceksiniz. Görünüşe göre oyuncular birden fazla alternatif gerçekliği de ziyaret edebilecek. Pokémon Go eskisi kadar popüler bir oyun olmasa da şirket bu kapsamda çalışmalarını hızlandırmaya karar verdi.

Pokémon Go sevenlere müjdeli haber!

Oyuna göz atmakla ilgileniyorsanız, Marvel World of Heroes web sitesinde ön kayıt yaptırabilirsiniz. Genellikle olduğu gibi, Niantic oyunu daha geniş bir alana yaymadan önce belirli pazarlarda yumuşak bir şekilde piyasaya sürecek. Pokémon Go aslında koronadan önce fazlasıyla ünlü bir oyundu ancak ardından koronanın gelmesi gibi sebeplerle ününü kaybetmeye başladı. Bu kapsamda çalışmalarını hızlandıran şirket oyunu tekrar global pazarlarda popüler hale getirmeye ve korona öncesi dönem gibi yaygın kullanılabilir hale getirmeyi hedefliyor. Ancak bu hedefini başarabilecek mi göreceğiz.

Güvenlik uzmanları için yeni bir çevrimiçi siber güvenlik eğitimi duyurdu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting