Ana SayfaGenelAssassin's Creed yeni serisi feodal Japonya'da geçecek

Assassin’s Creed yeni serisi feodal Japonya’da geçecek

Assassin’s Creed hayranlarının yıllardır istediği oyun nihayet yolda. Cumartesi günkü Ubisoft Forward etkinliği sırasında yayıncı, feodal Japonya’da geçecek seriye yeni bir giriş olan Codename Red’i açıkladı. İşte tüm detaylar.

Franchise başkanı Marc-Alexis Côté, Codename Red’i Ubisoft’un açık dünya serisinde “bir sonraki premium unvan” olarak nitelendirdi. Ubisoft Quebec’in projedeki çalışmalara öncülük ettiğini de duyurdu. Côté ayrıca Codename Hexe için bir teaser paylaştı ve güncellemeyi “çok farklı bir Assassin’s Creed oyunu türü” olarak nitelendirdi. Seriyi ilk yaratan stüdyo olan Ubisoft Montreal, Clint Hocking’in yaratıcı yönetmen olarak yer aldığı projede gelişmeye öncülük ediyor. Hocking bir hane adı olmayabilir, ancak Splinter Cell: Chaos Theory ve Far Cry 2’yi içeren kredilerle muhtemelen Ubisoft’taki en etkili tasarımcılar arasında yer alıyor.

Assassin's Creed yeni serisi feodal Japonya'da geçecek

Her iki oyunun da henüz bir çıkış tarihi yok, ancak Ubisoft, her ikisinin de Assassin’s Creed Côté’nin “kendi başına bir oyun değil, seriye tek bir giriş noktası” olarak adlandırdığı bir hizmet olan Infinity ile entegre olacağını söyledi. Ubisoft, Infinity’nin neler içereceği konusunda gizemliydi, ancak Côté, şirketin merkezde bağımsız çok oyunculu deneyimler yaratma olasılığını araştırdığını söyledi. Oyun severleri memnun edecek güncelleme haberleri bir süre daha gelmeye devam edecek gibi görünüyor. Bu kapsamda bir çok oyunun PS sürümü ya da PC sürümleri de yolda.

Güvenlik uzmanları için yeni bir çevrimiçi siber güvenlik eğitimi duyurdu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting