Assassin’s Creed Shadows’tan İlk Fragman Geldi

Assassin's Creed Shadows

Heyecanla beklenen yeni Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed Shadows’tan beklenen fragman geldi. Seri Feodal Japonya’ya gidiyor.

Assassin’s Creed serisi ekim ayında çıkan Assassin’s Creed Mirage ile birlikte köklerine dönmüş ve çok daha küçük ölçekli bir oyun çıkarmış olsa da aslında Valhalla ve Odyssey gibi açık dünyada geçen devasa oyunlardan da vazgeçmiş değil. Nitekim bir süredir Red kod adıyla böyle bir oyun geliştiriliyordu. Bu hafta yapılan açıklamayla Assassin’s Creed Shadows adını taşıyacağı duyurulan bu oyun, bugün resmi olarak tanıtıldı. Heyecanla beklenen oyundan ilk fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl çıkan Assassin’s Creed Mirage’ın aksine çok daha büyük bir oyun olacak olan Assassin’s Creed Shadows, Feodal Japonya’da geçiyor. Daha önce oyunla ilgili gelen söylentilerde oyunda iki oynanabilir karakter olacağı, bunlardan birinin bir samuray, diğerinin ise bir shinobi, yani ninja olacağı söyleniyordu. Bugün yayınlanan ilk fragman, bu bilginin doğru olduğunu gösteriyor.

Feodol Japonya, serinin hayranlarının Assassin’s Creed serisinde uzun süredir görmek istediği bir dönemdi. Bu yüzden yeni Assassin’s Creed oyunu büyük heyecanla bekleniyor. Oyunun bu heyecanın hakkını verip veremeyeceğini çıktığında göreceğiz ama yayınlanan ilk fragman oldukça umut verici.

Öte yandan yayınlanan bu yeni fragmanla birlikte oyunun çıkış tarihi de belli oldu. Heyecanla beklenen Assassin’s Creed Shadows, 15 Kasım 2024’te oyunseverlerle buluaşcak.

Assassins Creed Shadows 3

Xiaomi, Tesla Model Y Benzeri Bir Araç Çıkaracak