Aquaman 2 filmi ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı

aquaman

DC sinematik evreninin önemli parçalarından biri olan Aquaman’in devam filmi geliyor. İşte Aquaman 2 filmi ile ilgili ilk detaylar.

DC Comics’in sinematik evren konusunda fena halde çuvalladığı söylenebilir. Özellikle aceleye getirilmiş Justice League filmiyle herşey başlamadan bitmiş oldu. DC her ne kadar Batman, Superman ve Justice League filmlerinde istediğini bulamasa da Wonder Woman ve Aquaman solo filmleriyle büyük başarı yakalamıştı.

Özellikle Aquaman filmi 1 milyar dolarlık hasılat barajını aşarak beklenmedik bir başarıya imza atmıştı. Elbette bu başarıda Jason Momoa’nın rolü de hayli fazlaydı.

Aquaman 2 filmi korku öğeleri içerecek

DC Aquaman 2 için çalışmalara vakit kaybetmeden başlamıştı. Lakin koronavirüs salgınından ötürü filmin yapım aşaması biraz yavaşladı. Yine de filmin yönetmeni James Wan film hakkındaki ilk bilgileri verdi.

aquaman 2 filmi

Wan, Aquaman 2’nin karanlık bir atmosfere sahip olacağını ve filmde korku öğelerinin de bulunacağını açıkladı. Açıkçası Aquaman atmosferinde korku öğelerinin nasıl duracağı merak konusu.

Dip not olarak hatırlatalım. Aquaman 2 filmi 16 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek. Jason Mamoa’nın tekrardan Aquaman karakterine hayat vereceği filmde Amber Heard, Patrick Wilson ve Yahya Abdul-Mateen gibi isimler de yer alıyor.

DC’nin tekrardan yeni bir sinematik evren oluşturup, oluşturmayacağı büyük merak konusu. Lakin şu anki görünen tablo DC’nin solo filmler üzerinden devam edeceği yönünde.

Ubisoft stüdyosunda büyük deprem!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir