Apple Watch 9 tasarım çizgisi ile fark yaratacak!

Apple Watch Series 8 ateşiniz olup olmadığını tespit edecek!

Bilindiği üzere Apple yıllardır aynı akıllı saat tasarımını kullanıyor. Fakat son söylentilere göre Cupertino merkezli şirket yeni nesil modeliyle birlikte akıllı saat tasarımında önemli bir değişikliğe gidecek. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Apple Watch 9 tasarım çizgisi ile fark yaratacak! Teknoloji sektörünün öncü isimlerinden biri olan Apple ilk akıllı saat modelini yaklaşık olarak 9 yıl önce satışa sunmuştu. 9 yıldan günümüze kadar gelen süreçte Apple Watch’ın temel tasarım hatları hep aynı kaldı.

Elbette bu durumun iyi yanları da yok değil. Örneğin ilk Apple Watch için aldığınız bir kayışı, en son satışa sunulan Watch modelinde kullanmanız da mümkün.

Apple watch kanseri

Peki Apple akıllı saat tasarımını ne zaman değiştirecek? Sızdırılan bilgilere göre Cupertino merkezli şirket yeni saat tasarımı için düğmeye basmış durumda.

Apple watch kanseri

Apple Watch 9 tasarım çizgisi ile fark yaratacak!

Apple’a yakın kaynaklardan alındığı iddia edilen bilgilere göre Cupertino merkezli şirket yeni bir akıllı saat tasarımı üzerinde çalışıyor. Oval hatlara sahip olması beklenen bu saatin yeni jenerasyon Apple Watch mu, yoksa farklı bir seri mi olduğu şimdilik netleşmiş değil.

Apple Watch "Extreme Sports" versiyonu bu yıl içinde geliyor

Açık konuşmak gerekirse dikdörtgen hatlara sahip Apple Watch modelleri artık kabak tadı vermeye başladı. Öte yandan yeni gelen Apple Watch modelleri kullanıcıları cezbedebilecek yenilikler de sunmuyor. Dileriz Apple artık mevcut tasarım çizgisini değiştirir ve farklı yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkar. Zira artık kullanıcılar Apple’dan farklı deneyimler sunmasını bekliyor. Bakalım Apple bu beklentileri ne derece karşılayabilecek? Bunu zamanla göreceğiz.

Twitter sahte hesap sorununa çözüm üretmeye çalışıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir